fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мій юний принц

Проєкт драми «Мій юний принц» взяв участь у 14-му пітчингу Держкіно

2 089

З’явилися постери повнометражної ЛГБТ-стрічки «Мій юний принц» від продюсера та сценариста «Перших ластівок» Олексія Гладушевського.

Перший повнометражний художній фільм в Україні на теми дорослішання й ЛГБТ з шекспірівським сюжетом «Мій юний принц» знімуть виключно українською командою. Зйомки заплановані на липень 2021 року. Першими світлинами поділився продюсер Олексій Гладушевський на своїй сторінці у Facebook.

Фільм розповість про 17-річного Поля із заможної родини, який страждає на агорафобію (страх відкритого приміщення – ред.). Разом з матір’ю хлопець живе на гроші бабусі Нори, що лишилися від продажу витворів мистецтва. Поль веде розгульне, екстравагантне й повне guilty pleasures життя у своєму шикарному домі – аж поки не зустрічає молодого хлопця Антуана і його батька Марка. Саме вони змінять усе в цій налагодженій системі та стануть ключовими фігурами у справі про подвійне вбивство.

Мій юний принц

Світлини: Ivan Tsupka

Мій юний принц

Мій юний принц

Мій юний принц

Мій юний принц

Мій юний принц

Мій юний принц

В кадрах з фільму «Мій юний принц» присутньо безліч відсилань до творів мистецтв (Хокні, Мікеланджело, Магрітт, Рубенс), геометрію Уеса Андерсона, естетику Ніколаса Віндінга Рефна і Лука Гуаданьїно. «Фільмами саме цих режисерів ми і надихалися, плюс, звичайно, фільмами і естетикою Гаспара Ное і Ксав’є Долана. Взагалі, в цьому сценарії дуже багато відсилань до кіно, як до більш сучасного, так і фільмів минулих років», – розповів Олексій Гладушевський.

Роль Поля зіграє український актор Петро Ніновський, який знімався у серіалі від 1+1 «Сидоренки-Сидоренки». Серед виконавців також побачимо Вікторію Литвиненко, Евгенія Лісничого, Ксенію Жданову, Анастасію Пустовіт, Оксану Гребенюк, Павла Вишнякова, Артемія Єгорова, Андрія Максимова, Ігора Іванова. Роль Марка зіграє український кримськотатарський актор і режисер Ахтем Сейтаблаєв (“Номери”, “Захар Беркут”, “Кіборги”“Чужа молитва”, “Хайтарма”).

Авторами сценарію є Олексій Гладушевський та Хачатур Василян. Режисером стане Хачатур Василян, нагороджений у 2018 році за фільм «Деталі» на Le Petit Cannes Film Festival. Сценаристом і продюсером виступить Олексій Гладушевський (Starlight Original Content), відомий за серіалом «Перші ластівки». Художником-постановником – Дмитро Костюминський, сценограф і театральний режисер, відомий роботою з Владом Троїцьким. Оператор – Євген Усанов. Створюватиме фільм кінопродакшн Real Pictures, запущений Олексієм Гладушевським та Регіною Маряновською-Давідзон наприкінці 2019 року.

«Це масштабне Арт-кіно з по-справжньому шекспірівським сюжетом, сценарій до якого експерти вже охрестили «українським «Гамлетом». Історія головного героя, його сім’ї та оточення буде близька й цікава глядачам у всьому світі. У фільмі ми досліджуємо кілька важливих тем: любов, тиранія, смерть, одержимість, залежність, несвобода, ізоляція. Стрічка буде насичена візуальним естетством і, що не властиво українському кіно, еротичними сценами», – коментує Олексій Гладушевський.

Нагадаємо, за результатами оцінювання кінопроєктів другого етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно проєкт «Мій юний принц» набрав 38,43 балів (за напрямом “Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), національні”).

Читайте також –

“Кава з кардамоном”: Історія забороненого кохання у Львові середини XIX століття