fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кібер-Край

“Кібер-Край”: вийшов тизер анімаційного кіберпанку з Павлом Зібровим

483

Український комікс-блокбастер “Кібер-Край” з Павлом Зібровим у головній ролі бере участь у пітчингу Держкіно як перший український кіберпанк анімаційний фільм. Дивіться тизер проєкту.

Майбутня стрічка бере участь у пітчингу разом з компанією Good Morning Films і продюсером Андрієм Корнієнком. Про це повідомляє PR-служба проєкту. Комікс “Кібер-Край” від The will production з Павлом Зібровим у головній ролі вийде наприкінці 2020 року. Він буде являти атомну суміш ретро-вейву, бойовика, фантастики, комедії і детективу.

Альтернативний всесвіт. Україна 80-х минулого століття переживає пік технологічної революції. Роботизація проникає у всі сфери суспільства і навіть музику, проте не всі люди готові прийняти нові реалії. Детектив Зі #ПавлоЗібров потрапляє у вир подій навколо обрання нового голови уряду – надпотужної Електронно-Обчислювальної Машини “Оріон-1” в той час коли країною шириться секта луддитів.

Автором музичних треків – реміксів пісень #ПавлоЗібров “Хрещатик” та “Мертві Бджоли не гудуть” – виступив композитор Микита Будаш, один з учасників гурту “Kazka”.

Проект КіберКрай став одним з учасників 14-го конкурсу кінопроектів Держкіно України.

Читайте також

Козаки, скарби та дружба: вийшов трейлер «Абсолютно брехливої історії»