fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коли дерева падають

На Takflix з 13 березня можна подивитись еротичну драму “Коли падають дерева”

1 502

Відтепер режисерський дебют Марисі Никитюк “Коли падають дерева” доступний легально на онлайн-платформі Takflix.

Події фільму відбуваються в українській провінції, де розгортається історія 5-літньої бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та її коханого молодого бандита Шрама.

Після смерті батька перед Ларисою гостро постає питання подальшого її майбутнього. Лариса хоче творити свою долю власними руками, та за любов до бандита Шрама її осуджує родина. Бабуся, яка переживає лише за те, що скажуть люди, та змучена мати Лариси підштовхують її до стереотипного сценарію життя. Лариса і Шрам планують втекти разом подалі від бандитів, розрухи та родичів.

“Коли падають дерева” — копродукційний драматичний фільм України, Польщі та Македоії, повнометражний дебют Марисі Нікітюк. Головні ролі зіграли Соня Халаїмова, Максим Самчик, Анастасія Пустовіт, Євген Григор’єв, Алла Самойленко, Аеліта Назаренко та інші.

В український прокат картина вийшла 13 вересня 2018 року і наразі доступна лише на платформі Takflix. Придбати доступ до стрічки можна за 60 грн – фільм залишатиметься доступним до кінця квітня.

Онлайн-платформа “Такфлікс”, де легально і в гарній якості показують нове українське кіно, працює в Україні вже другий місяць. Зараз у доступі мюзикл “Гуцулка Ксеня” з саундтреком Dakh Daughters, документальна трагікомедія “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” і перше українське мок’юментарі “2020: Безлюдна країна”.

“Такфлікс” поки ще працює в тестовому режимі. Раз чи двічі на місяць з’являються нові фільми. До кінця року планують розширити базу і запровадити функцію підписки. В майбутньому обіцяють краудфандингову платформу і спецпроекти.

Читайте також

4 вирізані сцени, які не увійшли до фільму “Мої думки тихі” (дивитись онлайн)