fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

МОЇ ДУМКИ ТИХІ Вирізані сцени

4 вирізані сцени, які не увійшли до фільму “Мої думки тихі” (дивитись онлайн)

2 772

“Музика після сексу”, “профіль Вадима на сайті для фрілансерів” та ще дві сцени, які не увійшли в фінальний монтаж фільму “Мої думки тихі”.

Українська комедія Антоніо Лукіча “Мої думки тихі” протягом свого прокатного періоду збирала повні зали та найпалкіші компліменти від публіки – у кінотеатрах її подивилося понад 103 тисячі глядачів, а касові збори склали 9 млн 455 тис. грн. Platfor.ma зібрала сцени, які не увійшли в фільм, з коментарями режисера, головного актора та оператора-постановника.

Андрій Лідаговський, головний актор:

:Ми відзняли велику передісторію Вадима, крім цих чотирьох сцен там було багато крутих моментів, які не увійшли в фільм. Наприклад, була сцена звільнення головного героя з майданчика серіалу, епізод сватання Вадима з аніме-дівчиною, власницею єнота. Він мене під час зйомок покусав – дарма, чи що? Але всі ці сцени віддаляли глядачів від основної лінії – відносин Вадима з мамою, тому довелося ними пожертвувати. Три години спостерігати свій великий план – непогане поповнення акторського портфоліо, але історія важливіша:.

Антоніо Лукіч, режисер:

Головною та найважливішою сценою у фільмі є епізод на дорозі, коли мама хоче щоб її переїхала іномарка, тому ми викидали всі інші фрагменти, які сильно відтягували цей момент і відволікали нас від того, щоб бути в моменті та співпереживати конфліктові між мамою та сином. Тому 40% матеріалу було безжалісно вирізано нашим режисером монтажу Олександром Чорним. Монтаж фільму тривав 7 місяців.

Сцена 1. Музика після сексу

Антоніо: Вона загалом була створена для того, щоб показати, що головний герой – не гей. Але довелося її вирізати – вона не рухає сюжет і вибивається із загальної стилістики фільму.

Андрій: Під час зйомок епізоду “після сексу” я був у напівнепритомному стані. Ми знімали його на наступний день після складної роботи над сценою в болоті, під час якої я дуже змерз і потім почувався погано. А тут у нас були семихвилинні діалоги без зупинки.

Сцена 2. Бабуся в музеї

Антоніо: Це одна з моїх найулюбленіших сцен, яка, на жаль, занадто сильно затягувала експозицію. Якби можна було весь фільм зняти як цю сцену – я б так і знімав. На одне тільки падіння шапки ми зробили близько 30 дублів, а це майже каскадерський трюк.

Андрій: Епізод у музеї ми знімали двічі, перший раз ще перед пітчингом, але тоді мій персонаж був іншим і виглядав інакше: інша зачіска, окуляри, одяг. Коли знімали вдруге, повторити вже відзняте виявилося набагато складнішим, ніж знімати з нуля.

Сцена 3. Профіль Вадима на сайті для фрілансерів

Антоніо: Сцена і не планувалася як частина фільму – ми знімали її своїми силами та не втомлюємося дякувати звукорежисерам на чолі з Олександром Ренковим за те, що погодилися нам допомогти. Ми створювали її, щоб якось врятувати початок фільму та пояснити, хто наш головний герой. Але вона зовсім не в стилістиці, а нам було важливо дотримуватися її та зробити фільм цільним. Було багато всього, але потрібно було визначитися, що для нас більш важливо, а що – ні.

Ілля Єгоров, оператор-постановник: Для мене дозйомка “школи буму” була найлегшою зміною. Я взяв свою камеру, один світловий прилад, Антоніо скликав усіх звукорежисерів міста та ми малої групою зняли повноцінний епізод для фільму, – у повному кайфі від імпровізації та свободи. В результаті цей епізод став промо-матеріалом у прокатника.

Сцена 4. У стоматологічному кабінеті

Антоніо: Цей фрагмент не ввійшов до фільму з дуже простої причини – навіть таке жахливе виконання пісні “Creep” гурту Radiohead, яке видав Андрій, коштує дуже дорого. У цієї композиції дуже багато правовласників і ми не могли собі дозволити купити ці авторські права, адже це вийшло б нам близько у 25 тисяч доларів. Тож у нас просто не було часу з цим розбиратися й ми вирішили її підрізати. До того ж, ця сцена дуже довга – вона сильно відтягувала момент зустрічі з мамою в фільмі.

Нагадаємо, з 5 по 12 березня в рамках святкового прокату фільм повернувся у кінотеатри України для додаткового прокату.

Джерело: Platfor.ma

Читайте також

Ірма Вітовська-Ванца: Народжується нова естетика українського кіно