fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вулкан фільм

На Takflix вийшли фільми “Вулкан” Романа Бондарчука та “Заповідник Асканія” Андрія Литвиненка

628

19 березня на Takflix вийшли два нові фільми: “Вулкан” Романа Бондарчука та “Заповідник Асканія” Андрія Литвиненка. Обидві стрічки знімалися на Херсонщині і присвячені міфології українського Півдня.

“Вулкан” — ігровий дебют українського режисера Романа Бондарчука. Фільм взяв участь у понад 30 кінофестивалях та преміях в різних куточках світу. Цьогоріч фільм номінований на Золоту Дзиґу у восьми номінаціях.

Стрічка розповідає історію Лукаса — перекладача ОБСЄ, який переживає кризу середнього віку. Він вирушає на кордон з Кримом у складі моніторингової місії. Після декількох дивних збігів обставин Лукас залишається сам у маленькому містечку і врешті опиняється в хаті місцевого дивака Вови. Наслідуючи його, Лукас повільно занурюється у світ, який виходить за межі уяви. В цих дивних місцях, де кожен день може стати останнім, Лукас отримує шанс почати життя спочатку.

Фільм можна подивитись офіційно онлайн на Takflix за посиланням.

“Заповідник Асканія” — документальний фільм Андрія Литвиненка, що отримав Головний приз студентського журі на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини DocudaysUA. Стрічку створено компанією 435FILMS за підтримки Держкіно України.

Дія фільму відбувається в найбільшому степовому заповіднику Європи. Тут уживаються дуже різні види тварин і людей: науковець, директор, колишній хіппі, молоді репери, а також буйволи, зебри і пелікани. Вже ціле століття Асканія захищає природу від змін, які несе людина. Та чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання?

Фільм можна подивитись легально онлайн на Takflix за посиланням.

Читайте також

На час карантину: топ-10 нових українських фільмів, які можна подивитись легально онлайн

На час карантину: топ-10 нових українських фільмів, які можна подивитись легально онлайн