fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ми є Ми поруч

1 056

Жанр: Драма

Країна: Україна

Виробник: Ідас Філм

Дистриб’ютор: Артхаус Трафік

Режисер: Роман Балаян

Сценарист: Роман Балаян

Оператор-постановник: Юрій Король

Художник-постановник: Владлен Одуденко

Композитор: Володимир Гронський

Режисер монтажу: Сергій Клепач

Кастинг директорка: Ольга Клименко

Продюсерка: Іванна Дядюра

Актори 1-го плану: Ахтем Сеітаблаєв, Катерина Молчанова

Прем’єра: 8 липня 2021

Мелодрама розповідає про раптову зустріч хірурга та загадкової дівчини, яка перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.

Цікаві факти:

Перший фільм Романа Балаяна після майже 12-річної творчої перерви, а також його перша українськомовна стрічка.

Прем’єра фільму відбулася на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» у 2020 році. Стрічка також представляла Україну в основному Міжнародному конкурсі Варшавського кінофестивалю 2020.

Українська прем’єра драми «Ми є Ми поруч» відбулася 24 серпня 2020 року на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» в рамках програми «Українські прем’єри».

Головні ролі у стрічці виконали Ахтем Сеітаблаєв («Додому», «Інший Франко», «Хайтарма») та Катерина Молчанова («Гуцулка Ксеня», «Моя бабуся Фані Каплан», «Рівень чорного»).

Фільм виробництва «Ідас Інтернешнл Філм» є чорно-білим. Оператор Юрій Король під час фільмування використовував особливу камеру – у світі існує лише кілька екземплярів такої техніки.

Всі події у стрічці «Ми є Ми поруч» розгортаються в Києві. Цей фільм про те, що навіть якщо в тебе є свій сильний біль, ти не маєш бути байдужим до чужого болю.

“Був сценарій “Ангел”, який я придумав у 1990 році на пішохідному мості в Парижі. Герой хоче стрибнути з мосту, але з води раптом лунає жіночий голос: “Допоможіть!”. Рената Літвінова з моїх слів написала заявку, аби подати в радянське Держкіно. Відмовили. Через 20 років я розповів про це знайомому, він схопився за голову: “Ми думали, що то сценарій Літвінової, а ми її терпіти не могли. Якби ми знали, що це ти!”, – розповідає Роман Балаян.

Читайте новини фільму:

Новий фільм Романа Балаяна «Ми є Ми поруч» виходить на великі екрани

Новий фільм Романа Балаяна «Ми є Ми поруч» вийде на великі екрани 8 липня

Фільм «Ми є Ми поруч» представлять на Варшавському кінофестивалі

Восени вийде фільм Романа Балаяна “Помилка у діагнозі” (“Ми є… Ми поруч”)