fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ми є ми поруч

Новий фільм Романа Балаяна «Ми є Ми поруч» виходить на великі екрани

522

8 липня в український прокат виходить мелодрама «Ми є Ми поруч» від метра українського кінематографа Романа Балаяна.

«Ми є Ми поруч» – перший фільм Романа Балаяна («Польоти уві сні та наяву», «Бірюк» та «Райські птахи») після майже 12-річної творчої перерви, а також його перша українськомовна стрічка. Головні ролі у стрічці виконали Ахтем Сеітаблаєв («Додому», «Інший Франко», «Хайтарма») та Катерина Молчанова («Гуцулка Ксеня», «Моя бабуся Фані Каплан», «Рівень чорного»).

Прем’єра фільму відбулася на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» у 2020 році. Стрічка також представляла Україну в основному Міжнародному конкурсі Варшавського кінофестивалю 2020.

Картина розповідає про раптову зустріч хірурга та загадкової дівчини, яка перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.

Режисер – Роман Балаян. Продюсерка фільму – Іванна Дядюра. Виробництво компанії «Ідас Інтернешнл Філм» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. У прокат стрічку випускає компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У 2020 році Роман Балаян отримав нагороду «Золотий Дюк» Одеського міжнародного кінофестивалю за внесок у кіномистецтво. Також за внесок у розвиток українського кінематографа митець буде нагороджений «Золотою Дзиґою» у 2021 році.

Нагадаємо, урочиста прем’єра мелодрами «Ми є Ми поруч» Романа Балаяна та допрем’єрний показ фільму відбувся 7 липня в столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ «Гулівер»). Показ представили кінокритик Андрій Алферов і творча група стрічки: режисер Роман Балаян, актор Ахтем Сеітаблаєв  та акторка Катерина Молчанова.

Гостями прем’єрного показу стали: акторка Ада Роговцева, актори Юрій Кулініч, Володимир Гурін, кінорежисери Олег Сенцов, Наріман Алієв, телеведучий В’ячеслав Соломка, телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк, засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко, екс-віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, кінокритик Алік Шпилюк, заступник голови Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач та інші.

Ахтем Сеітаблаєв, Катерина Молчанова (фото – Олександр Яловега)

Роман Балаян, Ада Роговцева, Ахтем Сеітаблаєв

У київських кінотеатрах пройде серія спеціальних показів за участі творчої групи з Q&A після: 11 липня в кінотеатрі «Жовтень», 15 липня в KINO42, 16 липня в кінотеатрі «Ліра». Детальна інформація та квитки – на сайтах кінотеатрів.

Кадри з фільму

Ми є Ми поруч

Постер фільму

Ми є Ми поруч

Читайте також

Документальний трилер «Байконур. Вторгнення» вийде в прокат 5 серпня