fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ми є Ми поруч

Фільм «Ми є Ми поруч» представлять на Варшавському кінофестивалі

475

Міжнародна прем’єра драми «Ми є Ми поруч» Романа Балаяна відбудеться на 36-ому Варшавському кінофестивалі. Також класик українського кіно («Бірюк», «Польоти уві сні та наяву», «Два місяця, три сонця») претендуватиме на нагороду найкращому режисеру.

Про це повідомляє PR-служба фільму. Чорно-біла картина з Ахтемом Сеітаблаєвим (Додому, Інший Франко) та Катериною Молчановою (Моя бабуся Фані Каплан, Гуцулка Ксеня) в головних ролях, потрапила до основного Міжнародного конкурсу.

За сюжетом драми, хірург, хрещеник якого помер під час операції, звільняється з роботи й вирішує допомогти дивній дівчинці, чиє минуле оповите таємницею.

Осіннього ранку, сидячи над рікою, на улюбленому з хрещеником місці риболовлі, Олексій раптом помічає, як з туману вибрідає постать напівоголеної дівчини. Вона дрижить від холоду. Олексій мимовільно пропонує допомогу – і втягується в неймовірно авантюрну історію.

Ми є Ми поруч

До міжнародної конкурсної програми разом з українською стрічкою «Ми є Ми поруч» потрапили ще 15 фільмів із Великої Британії, Румунії, Китаю, Франції, Польщі, Словаччини тощо. Переможець отримає Гран-прі та грошову винагороду розміром 100 000 злотих. Також Роман Балаян претендуватиме на нагороду найкращому режисеру.

Фільм виробництва «Ідас Інтернешнл Філм» є чорно-білим. Оператор Юрій Король під час фільмування використовував особливу камеру – у світі існує лише кілька екземплярів такої техніки.

За словами Романа Балаяна, усі режисери у світі давно мріють, щоб кіно повернулось у чорно-білий стан, адже чорно-біле кіно – це як у театрі завіса, це мистецтво.

Всі події у стрічці «Ми є Ми поруч» розгортаються в Києві.

Сценарист відібраної української кінокартини, яка змагатиметься на 36-му Варшавському кінофестивалі за нагороду – Роман Балаян. Оператор – Юрій Король (“Кіборги”, “Шляхетні волоцюги”, “Захар Беркут”), композитор – Володимир Гронський, режисер монтажу – Сергій Клепач. Продюсер картини – Іванна Дядюра (Кіборги).

Українська прем’єра драми «Ми є Ми поруч» відбулася 24 серпня 2020 року на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» в рамках програми «Українські прем’єри».

36-й Варшавський кінофестиваль відбудеться з 9 по 18 жовтня 2020 року офлайн.

Читайте також

«Атлантида» – претендент на «Оскар» від України