fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Київська русь 2021

Кінотеатр «Київська Русь» планують оновити (візуалізації)

578

Капітальний ремонт столичного кінотеатру «Київська Русь» планують почати в 2021 році. На базі кінотеатру хочуть створити сучасний мультифункціональний культурний центр.

Візуалізації фасаду оприлюднила перша заступниця директора «Київкінофільму» Лариса Зубенко. За її словами, ремонт почнеться тоді, «коли будуть асигнування», – передають The Village. Офіційно проєкт оновлення «Київської Русі» мають представити у 2021 році.

У 2020 році «Київкінофільм» провів тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту кінотеатру «Київська Русь». У тендері перемогла компанія «Ізобуд», що запропонувала свої послуги за 1,3 млн грн.

За тендерною документацією, капремонт у «Київській Русі» передбачає створення третьої кінозали на 100 місць, а також конференц-зали. Крім того, у великій кінозалі розширять простір перед сценою, аби крім кінопоказів тут можна було влаштовувати вистави та концерти.

«Київська Русь» – найбільший український комунальний кінотеатр, який належить до мережі муніципальних кінотеатрів «Київкінофільм». Розташований на вул. Січових Стрільців, 93, поряд із станцією метро «Лук’янівська». Був відкритий в 1982 році до святкування 1500-річчя Києва. Наразі в кінотеатрі дві зали – велика (1192 місця) і мала (176 місць).

Читайте також

В Києві на Позняках відкрився кінотеатр Miromax – перший у Східній Європі на основі LED-технології Samsung Onyx