fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кінотеатр на Позняках

В Києві на Позняках відкрився кінотеатр Miromax – перший у Східній Європі на основі LED-технології Samsung Onyx

1 040

Новий кінотеатр на Позняках під назвою Miromax вже приймає глядачів в ТРЦ Аладдін, який знаходиться за адресою вул. Гришка 3А.

Як розповідає портал ITC, унікальність нового 5-зального кінотеатру Miromax полягає у фірмовій розробці Samsung Onyx, аналогів якій немає у Східній Європі. Фішка в тому, що зображення виводиться не за допомогою проектора, а відображається безпосередньо на LED-екрані, що забезпечує більш високу контрастність, яскравість і якість зображення.

Також “Міромакс” перший в Україні представив нову акустичну систему Harman Kardon, яка підтримує потокове відтворення звуку в високій роздільній здатності 24 біт / 96 кГц. Автоматизовані каси кінотеатру дозволяють уникнути черг.

Керівник мережі кінотеатрів Miromax Анатолій Базильчук зазначив, що ціни на квитки будуть в межах від 80 до 200 грн. “Ми плануємо відкриватися з підвищеними заходами безпеки у зв’язку з пандемією короновіруса”, – зазначив він.

Кінотеатр на Позняках

Miromax в ТРЦ Аладдін

Компанія Samsung виділяє наступні ключові переваги технології Onyx в порівнянні з використанням звичайних проекторів:

  • справжні чорні кольори для насиченого деталями яскравого зображення
  • підтримка HDR для високої яскравості зображення навіть при тьмяному освітленні
  • ідеальна точність відтворення кольору для широкого діапазону відтінків навіть при піковій або майже піковій яскравості
  • однорідність контенту і рівномірне відображення всіх деталей і тонкощів, які в разі перегляду на стандартних кіноекранах можуть відродитися нечітко або бути прихованими.

Новий кінотеатр на Позняках Miromax – перший об’єкт нової української мережі кінотеатрів, відкритий у партнерстві з всесвітньовідомим брендом Samsung. Площа 5-зального кінотеатру складає 2300 кв. м у ТРЦ Аладдін.

«Miromax сподобався нам завдяки своїм сміливим рішенням в проєкті, а саме – це автоматизовані каси, ультрасучасний дизайн, організація додаткового п’ятого залу і ще ряд фішок», – розповіла Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management, який управляє торгово-розважальним центром.

Новий зал Onyx прийме перших відвідувачів вже сьогодні, 16 грудня. Об’єкт ввели в експлуатацію якраз до виходу сиквела “Чудо-жінки” від DC, головну роль в якому грає Галь Гадот.

Читайте також

Multiplex відкрив перший у Києві кінотеатр з технологією ScreenX (фотоогляд)