fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кінотеатр Multiplex

Multiplex відкрив перший у Києві кінотеатр з технологією ScreenX (фотоогляд)

901

Кінотеатр Multiplex із 270-градусним панорамним екраном видкрився у столичному ТРЦ Retroville. Усього в новому кінотеатрі 8 залів (7 звичайних і 1 із технологією ScreenX) — із загальною кількістю місць на 1163 особи. У фоє кінотеатру є маркет із касами самообслуговування і холодильники з Gelato Cinemato.

Про це повідомляє прес-служба мережі кінотеатрів. “Ми планували відкрити в Києві кінотеатр із технологією панорамного екрана ще в квітні 2020 року. Але ситуація у світі та країні внесла свої корективи у терміни. Технологія Screen X — це новий неймовірний досвід, і ми раді, що глядачі зможуть розширити свої враження від перегляду фільмів разом із нами”, — каже Роман Романчук, CEO Multiplex.

ScreenX — це панорамний формат зображення з кутом огляду в 270 градусів. Для досягнення такого ефекту зображення проєктується на центральний і два бокових екрани кінотеатру. Основні сцени фільму показують на головному екрані, а бічні збільшують композицію кадру. Такий розширений простір дає змогу глядачеві опинитися «всередині» фільму.

Кінотеатр Multiplex

Світові студії кіновиробництва спеціально знімають додаткові сцени для бічних екранів. Серед фільмів, які зняті для формату ScreenX: «007: Не час помирати», «Чорна вдова», «Чудо-жінка: 1984», «Kingsman: Золоте кільце», «Чорна пантера», «Нові мутанти», «Тенет», «Мулан», «Чаклунка: Повелителька темряви», «Людина-павук: Далеко від дому», «Шазам!», «Капітан Марвел» та інші.

ScreenX — розробка південнокорейської компанії CJ 4DPLEX, з якою Multiplex підписав контракт на поставку в Україну новітньої системи для кінопоказу. Перший в Україні кінотеатр зі ScreenX відкрився 2019 року в Одесі. Новою технологією обладнано вже 316 кінозалів у 34 країнах світу.

Кінотеатр Multiplex

кінотеатр Multiplex

У рамках відкриття нового кінотеатру відбулася pre-party з DJ-сетом від Mary Furtas, панельна дискусія про майбутнє кінематографа за участю Романа Романчука (Multiplex), Євгенії Яцути (Radioaktivefilm) і Сергія Созановського (Film.ua Group). А також показ фільму «Потяг до Пусана 2: Півострів» у новому кінозалі на екрані ScreenX.

Довідка. Кінотеатр Multiplex — найбільша мережа багатозальних кінотеатрів  в Україні, заснована в 2003 році. Кінотеатри мережі представлені в 16-ти містах країни: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі, Маріуполі, Чернігові, Полтаві, Луцьку та Черкасах.

Романчук

Кінотеатр Multiplex

Читайте також

Кіно і ковід: Наскільки впали касові збори в кінотеатрах України і що буде далі