fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Слов'янськ Початок війни онлайн

“Слов’янськ. Початок війни” переміг у номінації “документальний фільм” телерейтингу (дивитись онлайн)

1 123

Документальний фільм “Слов’янськ. Початок війни” – це хронологічний збірник найважливіших епізодів битви за Слов’янськ. Дивіться стрічку офіційно онлайн.

Стрічка “Слов’янськ. Початок війни” перемогла у номінації “Документальний фільм” телерейтингу “Знято в Україні”. Про це розповів у своєму Facebook директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

“Наш з Танею Терещенко, Ігорем Свиридовим та Катериною Кириченко півторагодинний фільм “Слов’янськ. Початок війни”, показаний на телеканалі ICTV 14 жовтня у День захисника Вітчизни, переміг у експертному голосуванні номінації “Документальний фільм” професійного телерейтингу “Знято в Україні”, заснованого “Медіа група Україна” і delo.ua. Дякую всім причетним”, – написав Шевченко.

Дивіться документальний фільм “Слов’янськ. Початок війни” безкоштовно онлайн:

Автори фільму використовували архівні відео і записали інтерв’ю з ключовими військово-політичними керівниками України, які приймали головні рішення в ті буремні часи. Це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-секретар РНБОУ, який тоді на посаді голови ВР виконував обов’язки Президента, Олександр Турчинов, екс-Президент Петро Порошенко, екс-міністр оборони Степан Полторак, екс-командувач НГУ Юрій Аллеров, екс-начальник Генштабу Віктор Муженко, екс-народний депутат і командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош. Крім них в кожному з епізодів з’являються герої, які безпосередньо брали участь в тих драматичних, героїчних і трагічних подіях.

Читайте також

Творці фільму “Крим, як це було” виклали стрічку у відкритий доступ (дивитись онлайн)