fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

іловайськ онлайн

«Іловайськ 2014. Батальйон Донбас» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ

7 520

Відтепер військова драма про Іловайськ доступна онлайн. Фільм “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” можна безкоштовно переглянути на Youtube.

“Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” заснований на реальних подіях на сході України у 2014 році. Командир штурмової групи батальйону “Донбас” з позивним “Бішут”, поранений у бою за Іловайськ, дивом лишається живий в окупованому місті. Його розшукує призначений комендантом Іловайська російський офіцер Рунков, для якого ця війна перетворилася на особисту трагедію, і він жадає не справедливості, а помсти.

Сценарій стрічки написав журналіст і письменник Михайло Бриних, який більше двох років створював його на основі численних матеріалів в пресі і реальних історій ветеранів-добровольців, які брали участь в операції зі звільнення Іловайська.

Подивитись фільм “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” онлайн можна безкоштовно на Youtube за посиланням. 

Головні ролі у фільмі режисера Івана Тимченка виконали: Тарас Костанчук, Анастасія Ренард, Руслан Сокольник, Сергій Дзялик, Олег Драч, Олександр Мавріц, Євгеній Ламах, Істан Розумний, Володимир Процюк, Сергій Солопай, Алла Лань, Михайло Войчук, Марія Карпенко, Сергій Малюга, Олександр Мірошниченко, Геннадій Василенко, Анастасія Ренард.

Загальний кошторис фільму склав ₴33 млн (близько €1,1 млн) й складався виключно з приватних грошей без будь-якої підтримки Держкіно, Мінкульту чи УКФ.

По темі: “Іловайськ 2014. Бішут”: стало відомо, хто зіграє дружин полонених бійців

На початку 2020 року ветерани АТО на чолі з Тарасом Костанчуком ініціювали роботу над створенням другої частини фільму про події на сході України у 2014 – 15 роках. Він матиме назву “Іловайськ 2014. Бішут”. Фільм розповість про долю полонених українських бійців після “зеленого коридору”.  Прем’єра фільму запланована на 14 жовтня 2020 року, тож саме час встигнути переглянути ще раз першу частину фільму про Іловайськ онлайн.

Нагадаємо, фільм присвячений подіям, які сталися 29 серпня 2014 року в ході російсько-української війни. Наслідки Іловайської операції лягли в основу Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну!

іловайськ онлайн

Читайте також –

“Слов’янськ. Початок війни” переміг у номінації “документальний фільм” телерейтингу (дивитись онлайн)