fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Анонсовано зйомки другої частини фільму “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”

420

Ветерани АТО на чолі з Тарасом Костанчуком ініціюють роботу над створенням другої частини фільму про події на сході України у 2014 – 15 роках. Він матиме назву “Іловайськ 2014. Бішут”.

На офіційній Facebook-сторінці фільму “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” зявилось повідомлення, що починається підготовчий етап до зйомок другої частини фільму. Фільм матиме назву “Іловайськ 2014. Бішут”.

“Перший художній фільм, під назвою “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” – мав широкий резонанс в українському суспільстві. Загальне охоплення картини склало близько 10 мільйонів глядачів та телеглядачів, як в Україні, так і за її межами. Після висвітлення подій в Іловайську шляхом створення художнього фільму, до нас, як до авторів картини, доходило безліч відгуків та запитів про продовження історії від вас”, – пишуть творці.

Автором сценарію є Тарас Костанчук – учасник “Іловайського братерства”, керівник ГО “Військово – патріотичне об’єднання УБД “САРМАТ”, автор ідеї та співавтор сценарію фільму “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”. Знімати військовий екшн “Іловайськ 2014. Бішут” буде студія Ronk Film production.

Творці стрічки “Іловайськ 2014. Бішут” прагнуть показати, як виживали українські бійці в полоні бойовиків, через що їм довелося пройти і прагнуть розповісти про тих, кому вдалося повернути додому.

Наразі команда готується до кастингів серед учасників бойових дій. Знімальний процес розпочинаємо вже у квітні цього року. Прем’єра фільму запланована на 14 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” вийшов в український прокат у серпні 2019 року. Режисером виступив Іван Тимченко, а сценаристом став Михайло Бриних. Цей фільм – присвята бійцям, які загинули під час боїв за звільнення м.Іловайська.

Синопсис

Основна сюжетна лінія розгортається безпосередньо в місті Іловайськ, яке українські військові звільняли у серпні 2014 року. Саме тоді добровольці взяли під контроль ліву частину міста – до залізничної колії і закріпились. Але під час вуличних боїв було поранено командира штурмової групи батальйону “Донбас”, під позивним “Бішут”, який разом зі своїм пораненим побратимом із позивним “Квентін”, залишились в оточенні в центрі міста. Бійці знайшли укриття в квартирі багатоповерхівки і перебували там близько місяця. Виживати їм протягом всього часу допомагали місцеві жителі…

Читайте також

“Доброволець”: стали відомі імена акторів 8-серійного бойовика Ахтема Сеітаблаєва