fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

FO SHO

FO SHO випустили саундтрек до фільму “Побачення у Вегасі”

359

Афроукраїнський хіп-хоп проєкт FO SHO, які нещодавно приймали участь у нацвідборі на Євробачення-2020, випустили нову пісню “In Your Mind”. Композиція увійде в саундтрек до української комедії “Побачення у Вегасі”.

Слідом за гуртом Kazka, які на початку лютого презентувала пісню “Літаки, що стала саундтреком до комедії режисера Сергія Вейна, своїм треком поділились також гурт FO SHO.

Цікаво, що в самому фільмі “Побачення у Вегасі” можна буде також побачити відомих українських музикантів – Олю Полякову та Вову зі Львова.

За сюжетом комедії, харизматичний та успішний менеджер рекламного агентства Артем з легкістю знайомиться з дівчатами та втирається в довіру до клієнтів, використовуючи їх особисту інформацію з соціальних мереж. Від свого боса Артем отримує завдання терміново вирушати до Лас-Вегаса, щоб підписати контракт з надважливим клієнтом.

На борту літака герой випадково знайомиться з вродливою та розумною Оксаною, яка виявляється його конкуренткою. Приховавши від Оксани правду про себе, Артем вирішує будь-що завадити суперниці. Через витівки Артема героїв знімають з рейсу у Лос-Анджелесі. Надалі подорож до Лас-Вегаса перетворюється на захоплюючу романтичну пригоду.

Зйомки проходили не лише в Україні – численні сцени фільму були відзняті в пустелях Невади, а операторською роботою керувала команда, яка знімала кліпи для популярних американських виконавців, таких як Кендрік Ламар та Tyga.

Побачити “Побачення у Вегасі” в кіно можна з 5 березня 2020 року.

Читайте також

Дикі койоти і пустеля Невади: 10 фактів-пригод зі зйомок фільму “Побачення у Вегасі”