fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Батальон Донбас

«Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”»: фільм знову покажуть у кінотеатрах до Дня пам’яті полеглих захисників України

561

До Дня пам’яті полеглих захисників України у російсько-українській війні, 29-30 серпня кінотеатри Multiplex, Магнат та Boomer покажуть фільм Івана Тимченка “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” – про бої за Іловайськ.

Про це йдеться у розкладі сеансів кінотеатрів. Стрічку можна буди переглянути в передостанні дні літа, 29 та 30 серпня. Розклад сеансів фільму “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” на 29 серпня:

  • Кінотеатр “Boomer”  – о 16:00;
  • Кінотеатр “Магнат”  – о 18:10;
  • Кінотеатр “Multiplex”  – о 14:40 в ТЦ Караван, в ЦУМ, в ТРЦ Атмосфера; о 16:10 в ТРК Комод; о 17:00 в ТРЦ Retroville;
  • о 17:10 в ТРЦ Lavina Mall; о 17:50 в ТРЦ Проспект.

Розклад сеансів фільму “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” на 30 серпня:

  • Кінотеатр “Multiplex”  – о 14:40 в ТЦ Караван, в ЦУМ, в ТРЦ Атмосфера; о 16:10 в ТРК Комод; о 17:00 в ТРЦ Retroville; о 17:10 в ТРЦ Lavina Mall; о 17:50 в ТРЦ Проспект.

Батальон Донбас

Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”

Воєнна драма “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” режисера Івана Тимченка вийшла в прокат у 2019 році. Вона була знята на основі реальних подій за участі їх учасників. У центрі стрічки командир штурмової групи добровольчого батальйону “Донбас” з позивним “Бішут” Тарас Костанчук – автор ідеї і генеральний продюсер фільму зіграв самого себе.

За сюжетом, командир штурмової групи батальйону “Донбас” “Бішут”, поранений у бою за Іловайськ, дивом лишається живий в окупованому місті. Його розшукує призначений комендантом Іловайська російський офіцер Рунков, для якого ця війна перетворилася на особисту трагедію, і він жадає не справедливості, а помсти. Але хто з них насправді опинився у пастці?

Дивіться офіційний трейлер “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас””: відео

В ролях: Тарас Костанчук, Анастасія Ренард, Руслан Сокольник, Сергій Дзялик, Олег Драч, Олександр Мавріц, Євгеній Ламах, Істан Розумний, Володимир Процюк, Сергій Солопай, Алла Лань, Михайло Войчук, Марія Карпенко, Сергій Малюга, Олександр Мірошниченко, Геннадій Василенко, Анастасія Ренард.

Нагадаємо, над сценарієм фільму працював журналіст і письменник Михайло Бриних, який більше двох років створював його на основі численних матеріалів в пресі і реальних історій ветеранів-добровольців, які брали участь в операції зі звільнення Іловайська.

На початку 2020 року ветерани АТО на чолі з Тарасом Костанчуком ініціювали роботу над створенням другої частини фільму про події на сході України у 2014 – 15 роках. Він матиме назву “Іловайськ 2014. Бішут”. Фільм розповість про долю полонених українських бійців після “зеленого коридору”.  Прем’єра фільму запланована на 14 жовтня 2020 року.

По темі: “Іловайськ 2014. Бішут”: стало відомо, хто зіграє дружин полонених бійців

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, під час російсько-української війни та Іловайської операції відбувся прорив українських військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Читайте також –

«Кіновернісаж просто неба» показує українське кіно безкоштовно