fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кіновернісаж просто неба

«Кіновернісаж просто неба» показує українське кіно безкоштовно

562

«Віддана», «КРУТИ 1918», «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», «Істальгія», «Бобот та енергія всесвіту», «Гірська жінка: На війні», «Брати по зброї», «Миколаїв. Хроніки протесту» — українське кіно безкоштовно, яке можна подивитися з 28 серпня по 3 вересня у програмі шостого тижня літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба».

Вже понад місяць йдуть безкоштовні покази українського кіно в межах  проєкту «Кіновернісаж просто неба» у літньому кінотеатрі під Шевченком, організованому Up Ua Studio за підтримки ДержКіно.

Наостанок серпня та в перші дні вересня, в рамках рубрики «Суперхіт щосуботи» 29 серпня дивіться фільм «Віддана» Христини Сиволап, в рамках рубрики «Дитячі та підліткові фільми» в середу, 2 вересня, дивіться фільм «Бобот та енергія всесвіту» Максима Ксьонди.

Початок щодня о 21:00. Вхід вільний!

Програма шостого тижня безкоштовних показів українського кіно «Кіновернісажу просто неба»:

28 серпня«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», реж. Надія Парфан, 2019

Дебютна повнометражна документальна стрічка Надії Парфан. Смішна і зворушлива історія про хор комунальників Івано-Франківська. Впізнаванні й актуальні проблеми, які змушують сміятись і плакати водночас.

29 серпня«Віддана», реж. Христина Сиволап, 2019

Фільм «Віддана» за романом Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Чутлива та неймовірно красива кінострічка, яку не можна пропустити в нашому кінозалі.

30 серпня«Гірська жінка: На війні», реж. Бенедикт Ерлінґссон, 2018

Українсько-французько-ісландська копродукційна кінокартина про екоактивістку Хатлу, яка вирішує всиновити дівчинку з України. Однак раптово вона постає перед вибором — нове життя з дитиною або захист довкілля. Стрічка була обрана фільмом-відкриттям Odesa International Film Festival.

31 серпня«Істальгія», реж. Дар’я Онищенко, 2012

Дебютна кінострічка режисерки Дар’ї Онищенко про три історії кохання у Києві, Белграді та Мюнхені.

1 вересня«Брати по зброї» (документальний), реж. Сергій Лисенко

Короткі історії з російсько-української війни, зібрані трьома волонтерами, які більш як чотири роки їздять по всій лінії фронту з гуманітарними вантажами.

«Миколаїв. Хроніки протесту», реж. Жанна Максименко-Довгич (документальний)

Картина охоплює буремні події 2013–2014 рр. Усі ми знаємо, що відбувалось у Києві та на Донбасі. А от що було на півдні країни? І як вдалося відстояти Миколаївщину від вирію проросійських протестів?

Миколаїв. Хроніки протесту

2 вересня«Бобот та енергія всесвіту», реж. Максим Ксьонда, 2018

Дитячий фантастичний фільм про 12-річного мрійника, який опиняється серед протистояння двох позаземних сил.

3 вересня«КРУТИ 1918», реж. Олексій Шапарєв, 2019

Фільм знятий за реальними історичними подіями та розповідає про героїчний бій під Крутами між курсантами Української Народної Республіки та військами радянської армії.

Чекайте на наступні анонси програм кожного тиждня до 15 вересня. Слідкуйте за нашими новинами, а cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Нагадаємо, із 25 липня по 15 вересня щодня о 21:00 у парку Шевченка біля пам’ятника Шевченка в Києві працюватиме літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» — показиватимуть безкоштовно найкращ українське кіно останніх років для киян і гостей столиці.

Подію организовує українська кінокомпанія “Up Ua Studio” за підтримки ДержКіно України, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд».

Читайте також –

Житіє однієї хати: рецензія на фільм-баладу “Толока”