fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пекінський кіноринок

Фільми “Мавка”, “Захар Беркут”, “Фокстер & Макс” представлять на Пекінському кіноринку

747

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня», історичний екшен «Захар Беркут» та сімейне фентезі «Фокстер & Макс» – свої проєкти FILM.UA Group представлятиме на Пекінському кіноринку.

На одному з найбільших кіноринків світу – Пекінському кіноринку (Beijing Film Market) – FILM.UA Group познайомить міжнародну аудиторію з історичним екшеном «Захар Беркут» (Kinorob, Cinema Day), сімейним фентезі «Фокстер & Макс» (PRONTO FILM) та анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» (Animagrad). Про це повідомляється на офіційному сайті групи.

Кіноринок відбуватиметься з 25 серпня по 28 серпня, у рамках Пекінського міжнародного кінофестивалю, який цього року проходить онлайн. FILM.UA Group уже третій рік поспіль присутня на цьому маркеті.

Пекінський кіноринок

«Мавка. Лісова пісня»

Повнометражний анімаційний фільм української студії “Animagrad”, за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, українських міфів і культурних традицій, який зараз знаходиться на стадії творчого виробництва.

Сюжет: Мавка— Душа Лісу. Її головним покликанням є захист Лісу і його Серця — джерела самого життя — від будь-яких зазіхань, зокрема й людських. Лукаш— звичайний сільський хлопець, який захоплюється музикою й увесь свій хист вкладає у гру на сопілці. Саме завдяки музиці хлопця трапляється диво: Мавка та Лукаш зустрічаються й закохуються одне в одного. Їхній союз і так майже неможливий, однак перешкод стає ще більше, коли в селі з’являється корислива та могутня Килина. Неподалік від Ліса вона зводить лісопильню, що є лише прикриттям її справжньої мети — дістатися до Серця Лісу. Килина знає, що ключ до нього — Мавка, в серці якої вже оселилося кохання і зробило її вразливою. Щоб використати Мавку, Килина обирає своїм знаряддям закоханого Лукаша й селян, душі котрих наповнює злобою та страхом.

Чи зможуть Мавка й Лукаш захистити свої почуття? Чи здатна Мавка врятувати Ліс і своє кохання? Чи зробить кожен із двох закоханих правильний вибір?

«Захар Беркут»

Історичний екшен Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна (Kinorob, Cinema Day) 2019 року, знятий за повістю Івана Франка “Захар Беркут”. Фільм отримав 7 номінацій на Четвертій Національній кінопремії “Золота Дзиґа”, з яких переміг у 3 – Найкраща робота художника-постановника (Владлен Одуденко), Найкращий грим (Алла Леонова) та Найкращий дизайн костюмів (Антоніна Белінська).

Сюжет: Події у фільмі відбуваються у 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Коли ж військо дійшло до Карпатських гір, воно вирішило зупинитись на перепочинок, в той час як кілька місцевих мисливців на чолі з братами Беркутами потайки пробралися в табір та звільнили полонених. Хан дізнається про це та не тямить себе люті, після чого вирішує негайно вирушити в гори та знайти братів Беркутів. У цьому допомагає місцевий зрадник, який показує йому та війську таємний прохід у горах.

«Фокстер & Макс»

Український сімейний фентезі 2019 року від PRONTO FILM про пригоди хлопчика Макса та пса-супергероя Фокстера. Фільм визнаний переможцем Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” в номінаціях “Найкращий монтаж” та “Найкращі візуальні ефекти”. Режисер стрічки – Анатолій Матешко.

Сюжет: Творчий, але самотній школяр Макс втікає з дому й ховається під мостом. Там він знаходить балончик з нано-фарбами, і малює графіті собаки. Неочікувано намальоване хлопцем графіті оживає та перетворюється в пса-наноробота з суперможливостями. І тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, аби заволодіти цією могутньою технологією. Хлопець Макс потрапляє у вир пригод, завдяки яким він знаходить справжніх друзів.

Кіноринок став уже другим онлайн-маркетом у Китаї для Групи: наприкінці липня група взяла участь у Шанхайському кіноринку, що пройшов під час 23-го Шанхайського міжнародного кінофестивалю (Shanghai International Film Festival). У Шанхаї були представлені ті ж проєкти.

Нагадаємо, комедія “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча відібрано до основної конкурсної програми Пекінського міжнародного кінофестивалю – Beijing International Film Festival (BJIFF), який проходить з 22 по 29 серпня в офлайн та онлайн режимах.

Минулого року на Beijing Film Market – кіноринку Пекінського міжнародного кінофестивалю вперше був представлений Український національний стенд. Роботу стенду було організовано Українською кіноасоціацією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читайте також –

Фільми “Пульс” та “Захар Беркут” купили для прокату у Західній Європі