fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мої думки тихі

Комедія “Мої думки тихі” відібрана до програми Пекінського фестивалю

541

Комедія “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча змагатиметься за головну нагороду Beijing International Film Festival.

Комедія “Мої думки тихі” відібрано до основної конкурсної програми Пекінського міжнародного кінофестивалю – Beijing International Film Festival (BJIFF). Про це повідомляє Держкіно.

Загалом до офіційної конкурсної програми відібрано 15 фільмів, усього ж на фестивалі буде представлено близько 250 фільмів у 12 секціях, – йдеться у повідомленні. Фестиваль відбудеться з 22 по 29 серпня в офлайн та онлайн режимах.

Мої думки тихі Пекінський фестиваль

Вперше ліричну комедію Антоніо Лукіча було показано 4 липня 2019 року у секції East of West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну нагороду журі.

В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

По темі: Комедія “Мої думки тихі”: 10 фактів, які ви могли не знати

В широкий український прокат комедія з Ірмою Вітовською та Андрієм Лідаговським вийшла 16 січня 2020 року. Касові збори стрічки складають 9 млн 455 тисяч гривень, у кінотеатрах її подивилося понад 103 тисячі глядачів, причому результат зборів другого вікенду був більший, ніж за перші вихідні. З 25 березня хітова комедія доступна до перегляду онлайн – на сервісі інтернет-телебачення OLL.TV.

«Мої думки тихі» стане першим українським фільмом, який з’явиться на європейській стрімінговій платформі HBO Europe. Реліз планується восени 2020 року.

Нагадаємо, минулого року на Beijing Film Market – кіноринку Пекінського міжнародного кінофестивалю вперше був представлений Український національний стенд. Роботу стенду було організовано Українською кіноасоціацією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Пекінський кінофестиваль є однією з найважливіших кіноподій регіону та найбільшим кіноринком Азії.

Читайте також –

«Атлантида» та «Пофарбоване пташеня» увійшли у лонг-ліст «європейського Оскара»