fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

українське кіно

Українське кіно до Дня Незалежності покажуть в кінотеатрі “Boomer”

469

“Додому”, “Рівень чорного”, “Донбас”, “Мої думки тихі”, “Герой мого часу”, “Плем’я” – українське кіно ексклюзивно в один день, 24 серпня, покажуть в кінотеатрі “Boomer”.

Як оголошено у розкладі сеансів кінотеатру “Boomer”, шість кінострічок – фестивальне українське кіно – подивитись є можливість лише в один день, 24 серпня.

“До 29-ої річниці Незалежності лише один день, 24 серпня, ціна квитка на усі українські фільми – 29 грн.”, – повідомляється в афіші.

Розклад сеансів в кінотеатрі “Boomer” на 24 серпня:

  • о 10:05, 19:30 – комедія “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча;
  • о 11:55 – комедія “Герой мого часу” Тоні Ноябрьової;
  • о 13:40 – драма “Рівень чорного” Валентина Васяновича;
  • о 15:25 – драма “Додому” Наріман Алієв;
  • о 17:15 – драма “Донбас” Сергія Лозниці;
  • о 21:30 – драма “Плем’я” Мирослава Слабошпицького.

“Мої думки тихі”

Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем.

“Герой мого часу”

Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити?

“Рівень чорного”

50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга – стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на яких він молодий і щасливий.

“Додому”

У кримського татарина Мустафи помирає первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

“Донбас”

Донбас, Східна Україна. Про цей регіон в 2014 році дізнався весь світ, і чує досі. Там завжди поруч йдуть відкриті збройні конфлікти та сепаратистські диверсії на мирних громадян. На Донбасі така тонка грань між війною і миром, між правдою і пропагандою, між ненавистю і любов’ю. Кожен глядач зможе хоч віддалено зануритися в цю страшну атмосферу, де так поруч ходять життя і смерть, де від комедії до драми один крок. І це історія не тільки про один регіон або одну країну – це оповідання про все у світі, який загруз у фальші. Це про кожного з нас.

“Плем’я”

Головний герой фільму, Сергій, потрапляє в спеціалізований інтернат для слабочуючих, де існує кримінальна організація – Плем’я. Він намагається зайняти своє місце в ієрархії школи і приймає участь у кількох пограбуваннях. Коли Сергій закохується в Анну, одну з наложниць Смотрящего, йому доводиться порушити неписані закони племені.

українське кіно

Читайте також –

«Кіновернісаж просто неба» покаже фільми про знакові події української історії