fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Кіновернісаж просто неба» до Дня Незалежності

«Кіновернісаж просто неба» покаже фільми про знакові події української історії

519

«Кіборги», «Черкаси», «Червоний», «Наші котики» та інші українські фільми, які можна подивитися з 21 по 27 серпня у програмі п’ятого тижня літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» до 29-тої річниці Незалежності України.

Як повідомляють організатори події “Up Ua Studio”, п’ятому святковому тижню «Кіновернісажу» присвячена програма «Наша незалежність» — стрічки про знакові події та від знакових особистостей української історії.

“У ці святкові дні ми згадуємо як тих, хто виборював суверенітет для держави у минулому, так і тих, хто захищає вітчизну зараз, на Донбасі. Звісно, всі ці події не могли не відбитись у нашому кіно”, – додають вони.

В рамках рубрики «Суперхіт щосуботи» 22 серпня дивіться воєнну екшн-драму Тимура Ященка «Черкаси» – ексклюзивний показ фестивальної версії стрічки. В середу, 26 серпня, в рамках рубрики «Дитячі та підліткові фільми» – фільм-драму «Гамер» режисера Олега Сенцова.

Початок щодня о 21:00. Вхід вільний!

Програма п’ятого тижня безкоштовних показів українського кіно «Кіновернісажу просто неба»:

21 серпня – «Позивний Бандерас», реж. Заза Буадзе

Сценаристи Артемій Кірсанов і Сергій Дзюба створили історію фільму на основі реального щоденника українського військового, що воював на Донбасі, до нього включені реальні історії часів АТО.

22 серпня – «Черкаси», реж. Тимур Ященко

Ексклюзивний показ фестивальної версії стрічки. Цієї версії не було у прокаті, і наш кінотеатр дарує унікальну можливість долучитися до авторського погляду на події. Фільм представить знімальна група — режисер Тимур Ященко, актори Дмитро Сова та Євген Ламах, оператор Юрій Дунай.

23 серпня – «Червоний», реж. Заза Буадзе

Історичний фільм за романом Андрія Кокотюхи. За сюжетом, у радянському концтаборі зустрічаються два українці. Один — воїн УПА, а інший — радянський льотчик. Але цим двом різним людям доводиться об’єднатись.

24 серпня – «Кіборги», реж. Ахтем Сеітаблаєв

Фільм, який зібрав у 2017 році понад 20 мільйонів гривень. Стрічка розповідає про героїчну оборону Донецького аеропорту й українських військових, яких за мужність противник прозвав «Кіборгами». Сценаристка Наталя Ворожбит писала сценарій на основі реальних історій оборонців ДАПу.

25 серпня – «Брати по зброї», реж. Сергій Лисенко (документальний)

Короткі історії з російсько-української війни, зібрані трьома волонтерами, які понад чотири роки їздять по всій лінії фронту з гуманітарними вантажами.

«Миколаїв. Хроніки протесту», реж. Жанна Максименко-Довгич (документальний)

Картина охоплює буремні події 2013–2014 рр. Усі ми знаємо, що відбувалось у Києві та на Донбасі. А от що було на півдні країни? І як вдалося відстояти Миколаївщину від вирію проросійських протестів?

Миколаїв. Хроніки протесту

26 серпня – «Гамер», реж. Олег Сенцов

Дебютна картина Олега Сенцова 2011 року, що розповідає про молодого хлопця, чия єдина пристрасть — комп’ютерні ігри. Режисер представить фільм особисто.

27 серпня – «Наші Котики», реж. Володимир Тихий

Повна назва фільму — «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану». Самі автори кажуть, що це «патріотична неполіткоректна комедія», що розповідає про українських військових.

Чекайте на наступні анонси програм кожного тиждня до 15 вересня. Слідкуйте за нашими новинами, а www.cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Нагадаємо, із 25 липня по 15 вересня щодня о 21:00 у парку Шевченка біля пам’ятника Шевченка в Києві працюватиме літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» — показиватимуть безкоштовно найкращ українське кіно останніх років для киян і гостей столиці.

Подію организовує українська кінокомпанія “Up Ua Studio” за підтримки ДержКіно України, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд».

Читайте також –

“Дике поле”, “Мої думки тихі” та інші: на свята “Суспільне” покаже українські фільми