fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Наші котики онлайн

Фільм “Наші котики” покажуть онлайн на День Незалежності

8 517

24 серпня відбудеться святкова прем’єра фільму “Наші Котики” онлайн. Патріотичну неполіткоректну комедію можна буде переглянути лише місяць ексклюзивно на Oll.TV.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Facebook стрічки. “Хочете побачити, як горить Кремль в День Незалежності України? Тоді святкуйте разом з Нашими Котиками!”, – ідеться в повідомленні про вихід стрічки “Наші Котики” онлайн.

за сюжетом події фільму розгортаються у 2014 році на початку війни. Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на “найглухішій” з усіх можливих позицій фронту. За основу взяли реальні розповіді бійців добробатів та ЗСУ.

Головними героями виступають інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів, які йдуть добровольцями на війну. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…

На великих екранах стрічка з’явиться 30 січня 2020 року. Головні ролі у фільмі “Наші котики” зіграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов та інші.

Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера.

уляна супрун наші котики

За жанром – це патріотичний неполіткоректний комедійний екшен з елементами фентезі. Цікаво, що повна назва фільму – “Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану”, робочі назви – “Бліндаж”, “Котик з палаючими очима” (англ. Lethal Kittens).

Над фільмом працювали більше 600 людей. Сценарій Володимир Тихий писав у 2017-му півроку, зйомки фільму тривали три місяці, а постродакшн — 14 місяців. Усі сцени зняті у Чернігівській області.

Читайте також

Уляна Супрун, продюсерка “Наші котики”: Фільм, в якому горить Кремль, просто не можна не подивитися