fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

суспільне

“Дике поле”, “Мої думки тихі” та інші: на свята “Суспільне” покаже українські фільми

6 525

Напередодні та в святкові дні, 22-25 серпня, Суспільне покаже на телеекранах п’ять сучасних українських стрічок: “Дике поле”, “Мої думки тихі”, “Сквот 32”, “Донбас” та “Інфоголік”.

Вже завтра, 22 серпня о 22:00, на телеканалі UA: Культура  можна буде переглянути молодіжну романтичну драму “Сквот 32” режисера Саші Лідаговського. Стрічка 2019 року розповідає про сучасну українську молодь, яка знаходиться в пошуках себе та свого місця в божевільному ритмі мегаполісу. Дівчина-фотограф Ліза раптово потрапляє у старий київський будинок, що назавжди змінює її життя.

23 серпня, о 20:10 на UA: Культура, Суспільне покаже сімейну комедію 2017 року “Інфоголік” режисерів Валентина Шпакова та Владислава Климчука. Успішний інвестиційний менеджер Максим не уявляє свого життя без інформації. Через постійну увагу до новин він не помічає нічого навколо, навіть вагітність дружини. Та раптом для головного героя все стає з ніг на голову – усі новини, які він читає, починають збуватися в його власному житті.

По темі: Фільм “Віддана” покажуть в День Незалежності на телебаченні

23 серпня о 22:00 в ефірі телеканалу UA: Перший можна буде переглянути драматичний фільм 2018 року “Донбас” режисера Сергія Лозниці, який отримав цілу низку національних та міжнародних нагород, а також був претендентом від України на номінацію премії “Оскар”. Тринадцять коротких сюжетів, заснованих на документальних матеріалах, показують панораму життя в задзеркаллі – на окупованих територіях сходу України, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв’язки, коли речі перестають називатися своїми іменами – та складаються у своєрідний театр абсурду.

24 серпня о 18:02 та 25 серпня о 22:12 на UA: Культура — комедія Антоніо Лукіча 2019 року “Мої думки тихі”, яка перемогла в цілому списку національних та міжнародних кіфестивалей. Звукорежисер і композитор Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну”. Однак, виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі стане мама Вадима.

По темі: Телепрем’єра фільму “Рутенія. Повернення коду нації” відбудеться 23-24 серпня

24 серпня, о 23:00 на на UA: Перший, Суспільне покаже копродукційний українсько-нідерландсько-швейцарський фільм 2018 року “Дике поле” режисера Ярослава Лодигіна, який у 2019-му переміг в п’яти номінаціях Національної кінопремії “Золота дзиґа”. Головний герой Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, щоб розібратися із заправкою брата, який раптово поїхав. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім.

Трансляції UA: Культура можна дивитися й онлайн, ефір за посиланням. Онлайн трансляції телеканалу UA: Перший доступні далі.

Читайте також

Українські прем’єри серпня: на які новинки кіно чекати в прокаті