fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Українська символіка. Герб, Гімн, Прапор”

“Українська символіка”: трилогію про Герб, Гімн, Прапор виклали онлайн

1 341

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України просвітницька документальна трилогія “Українська символіка. Герб, Гімн, Прапор” від продюсерської компанії “ІнсайтМедіа” доступна до перегляду онлайн на Youtube-каналі Держкіно.

До святкових вихідних на Youtube Держкіно з’явилась просвітницька документальна трилогія “Українська символіка. Герб, Гімн, Прапор” – фільми створені продюсерською компанією “ІнсайтМедіа” спеціально до 25-ї річниці Незалежності України.

Історія нашої символіки – це ключ до розуміння того, як і на яких засадах створювалася Українська держава, адже її офіційна історія налічує менше 30 років, а гімну України вже понад півтораста років, гербу – більше тисячі, а прапору – понад 800, – йдеться в описі трилогії на сайті Державного агентства.

Режисерами стрічок є Тарас Ткаченко, Євген Коваленко та Сергій Сотниченко. Автор сценарію – Тарас Ткаченко. Продюсери кінопроекту – Володимир Філіппов. Оператор-постановник – Олексій Назарук, Дмитро Шиповський. Композитор – Ігор Стецюк. Режисер монтажу – Микола Ревенко.

Подивитись трилогію “Українська символіка. Герб, Гімн, Прапор” можна на нашому сайті нижче або на Youtube-каналі Держкіно за посиланням.

«Українська символіка. Герб»

Історія створення Герба України. Тризуб – символ єдності та незламної волі українського народу. Фільм описує шлях становлення історичного характеру і дозволяє зазирнути за завісу історії, яка залишила свій відбиток назавжди.

У ролях: Євген Нищук, Микола Олійник, Ігор Марусяк, Олександр Пожарський, Артем Позняк, Владлен Портніков, Назар Кошарський, Петро Місак, Дмитро Саранськів.

«Українська символіка. Гімн»

Подорож до витоків створення Державного Гімну України. Історія національного гімну – це хроніка найвищого прояву волелюбних прагнень українського народу, духовних і патріотичних.

У ролях: Євген Нищук, Михайло Мерзлікін, Ігор Іванов, Ярослав Догадов, Тарас Валіхура, Семен Кислий, Дмитро Шапкін, В’ячеслав Ніколенко.

«Українська символіка. Прапор»

Подорож в минуле Державного Прапору України: змінами, що увійшли в історію, та подіями, що дозволили українському народові звільнитися. Прапор – не лише державний символ, а перш за все, символ свободи і мужності.

У ролях: Євген Нищук, Ярослав Гаврилюк, Василь Шепель, Сергій Пономаренко, Михайло Мерзлікін, Ігор Білиць, Віктор Мухін, Олександр Комендантов, Ігор Салімонов.

Коротко про зміст кінопроекту: «Маємо унікальну ситуацію, коли держава, котра налічує лише двадцять літ офіційної історії, має гімн, якому виповнюється півтораста років, герб, якому понад тисячу років і прапор, якому понад вісімсот років».

«Українська символіка. Гімн. Прапор. Герб» – переможець 7 конкурсного відбору Держкіно.

У листопаді 2015 року Державне агентство України з питань кіно уклало державний контракт зі студією-виробником фільмів про 100% державне фінансування. Бюджет одного годинного фільму складає 1 млн. 700 тис. грн. Загальний бюджет просвітницької документальної трилогії складає 5 млн.100 грн.

Читайте також –

«Кіновернісаж просто неба» покаже фільми про знакові події української історії