fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

В прокат виходить фільм “Казка Старого Мельника” (тизер)

648

17 грудня в широкий кінотеатральний прокат виходить фільм Олександра Ітигілова “Казка Старого Мельника” з Ірмою Вітовською, Олексієм Богдановичем, Адою Роговцевою, Остапом Ступкою та багатьма іншими відомими українськими акторами.

Багато чого дивовижного та надзвичайного знає старий мельник, що й розповів історію про малого бурсака Миколку, який вирушає до пана Адама – військового, щоб навчити грамоті його доньку Христинку. Та на шляху до маєтка Миколка дізнається, що селище захопили нечисті сили, вовкулаки та повітрулі, а сам пан Адам знаходиться у полоні. Миколка та Христинка вирішують звільнити в’язнів і землю від нечисті, але для цього їм доведеться пройти крізь багато випробувань, одне з яких може виявитися їм не під силу.

Фільм “Казка Старого Мельника”: тизер

За темою: Нова дата: “Казка Старого Мельника” вийде на екрани 17 грудня

Казка знята за однойменною книгою Сергія Ухачевського. Зйомки картини проходили з 2014 по 2015 рік у Києві, Пироговому, Шипоті, Синевирі, Невицькому та в Олеському замках.

Ролі у фільмі виконали: Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Олеся Жураківська, Гарік Бірча, Василь Бендас.

казка мельника

Режисер стрічки – Олександр Ітигілов, автор сценарію – Сергій Гаврилюк. Фільм створено кінокомпанією ТОВ “Євромедіа компані” за підтримки Держкіно.

Як повідомляють творці стрічки, 19 грудня, у День Святого Миколая, відбудуться спеціальні покази казка-фентезі за участі акторів та творчої групи картини.

Читайте також

Нова дата: фільм “Безславні кріпаки” вийде 24 грудня