fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Казка Мельника

Нова дата: “Казка Старого Мельника” вийде на екрани 17 грудня

1 038

Прем’єру української стрічки “Казка Старого Мельника” перенесено на два тижні раніше. Сімейна картина, в основі якої – історія кохання та український фольклор, вийде у кінотеатральний прокат 17 грудня 2020 року.

Про це повідомляє дистрибютор фільму UFD Independent Films. “Казка Старого Мельника” режисера Олександра Ітигілова – видовищна казка-фентезі, яка зібрала відомих українських акторів, серед яких: Ірма Вітовська, Олексій Богданович, Ада Роговцева та багато інших.

В основу сценарію кінокартини лягла дитяча книга “Казка старого мельника” Сергія Ухачевського.

Вечір, діти збираються навколо вогнища, старий мельник починає розповідати їм казку. В його казці бурсак Миколка вирушає до пана Адама, щоб навчити грамоті його доньку Христинку. Та на шляху до маєтку Миколка дізнається, що селище захопили нечисті сили, вовкулаки та повітрулі, а сам пан Адам знаходиться у полоні. Миколка та Христинка вирішують звільнити в’язнів і землі від нечисті, але для цього їм доведеться пройти крізь багато випробувань, одне з яких може виявитися їм не під силу…

казка мельника

Дивіться офіційний український трейлер стрічки “Казка Старого Мельника”: відео

Головні ролі у фільмі зіграли: Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Олеся Жураківська та інші.

Зйомки картини проходили з 2014 по 2015 рік у Києві, Пироговому, Шипоті, Синевирі, Невицькому та в Олеському замках.

За темою: “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”: в кінотеатрах взимку знов покажуть фільм

Казка мельника

Сценарист стрічки – Сергій Ухачевський, оператор-постановник – Сергій Борденюк, художник-постановник – Владислав Дудка, композитор – Андрій Тупіков. Продюсер – Павло Грицак.

Нагадаємо, вихід стрічки був анонсований ще на весну 2016 року, проте пізніше виробництво було призупинено і кілька років прем’єра переносилась. Останньою датою було 31 грудня 2020 року. Наразі прем’єру перенесено на два тижні раніше – 17 грудня.

Зображення зі зйомок стрічки “Казка старого мельника” – в нашій добірці.

казка мельника

Читайте також

Нова дата: мультфільм «Гуллівер повертається» вийде на екрани у 2021