fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гуллівер повертається

Нова дата: мультфільм «Гуллівер повертається» вийде на екрани у 2021

791

Прем’єру анімаційного фільму «Гуллівер повертається» перенесено. Мультфільм про нові пригоди Гуллівера із Ліліпутії з’явиться в кінотеатрах навесні 2021 року.

Про це повідомляється на офіційній сторінці стрічки у Facebook. «Гуллівер повертається» – перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney. Контролює виробництво – американський режисер анімації Тоні Бонілла, у чиєму послужному списку такі відомі проекти, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс».

По темі: “Пригоди – понад усе”: аніматор Тоні Бонілла про український мультфільм “Гуллівер повертається”

Презентація українського мультфільму відбулася у Берліні у рамках кінофестивалю Berlinale, який цьогоріч відсвяткував 70-річний ювілей. Проект отримав численні схвальні відгуки на Кіноринку Берлінського фестивалю. Проєкт «Гуллівера» також прийняв участь у  найбільшому світовому кіноринку Marche du Film у Каннах, де було 8,5 тис. учасників на 250 віртуальних стендах в 60 павільйонах різних проектів.

За сюжетом нових пригод, Гуллівер отримує листа з проханням про допомогу і негайно вирушає до Ліліпутії, де опиняється у центрі дивовижних подій. До головного героя приєднаються його друзі – Марсі, Фрелок та мишеня Пі.

«Гуллівер повертається» (у міжнародному прокаті «Gulliver Returns») – перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія «Квартал 95». Режисером став Ілля Максимов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що казкова історія «Гуллівер повертається» в українському прокаті вийде 24 грудня 2020 року.

Читайте також —

Нова дата: анімаційний фільм “Віктор Робот” вийде у березні 2021 (тизер)