fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

пульс FLIC

Стрічка “Пульс” здобула 4 номінації на міжнародному кінофестивалі FLIC в США

743

Українська спортивна драма “Пульс” режисера Сергія Чеботаренка отримала 4 номінації на міжнародному кінофестивалі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) в Полсоні (США), який відбудеться 29–31 січня 2021 року.

Про це повідомляють виробники фільму. Картина номінована у категоріях: “Найкращий фільм”, “Найкращий режисер” (Сергій Чеботаренко), “Найкраща актриса” (Наталія Бабенко) та “Найкращий актор” (Станіслав Боклан).

“Пульс” високо оцінило жюрі FLIC: “Це історія особистого тріумфу, розказана з великою тонкістю. Майстерність фільму можна побачити всюди – красиві візуальні ефекти, музика, якісний продакшн і майже бездоганна гра всього акторського складу. Приємно зустріти такі перлини, як “Пульс”, під час перегляду десятків фільмів на місяць. Фільм – претендент на головний приз”.

Очолює журі Девід В. Кінг – продюсер і сценарист із більш ніж 40-річним досвідом в кіно і на телебаченні, який працював на таких великих студіях, як Universal, Disney і 20th Century Fox.

пульс FLIC

Сюжет спортивної картини заснований на реальній історії української легкоатлетки, заслуженого майстера спорту України, паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятиразового срібного та бронзового призера ігор 2012 та 2016 років – Оксани Ботурчук. Юна спортсменка живе в маленькому містечку і мріє потрапити на Олімпіаду.

Її спортивна кар’єра тільки починається, але тут втручається випадок – в результаті автомобільної аварії дівчина отримує важкі травми і практично позбавляється зору. Здається, тепер у неї немає шансів не тільки на кар’єру в спорті, а й на нормальне життя. Але Оксана не здається: крок за кроком, за підтримки рідних, друзів і тренера вона рухається до своєї мрії, долає перешкоди, щоб перемогти на Паралімпійських іграх.

Дивіться другий офіційний трейлер фільму “Пульс”: відео

Ролі в фільмі виконали: Наталія Бабенко (Оксана), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Станіслав Боклан (тренер), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Виробник стрічки – компанія Kinorob та FILM.UA Group. Режисер – Сергій Чеботаренко. Сценаристи: Ярослав Войцешек та Максим Черниш. Оператор-постановник – Юрій Король. Продюсер – Єгор Олесов.

Прем’єра кінокартини в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію Covid-19 вихід фільму перенесено на 2021 рік.

Читайте також:

Прем’єри грудня: українські фільми, на які слід чекати цього місяця