fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коні, люди та монети: фільм “Захар Беркут” у цифрах (інфографіка)

371

Фільм “Захар Беркут” Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна називають наймасштабнішим українським кінопроєктом. А що нам говорять про нього цифри?

113,5 млн. грн – стільки склав остаточний бюджет фільму “Захар Беркут”. MBR зібрав різноманітну статистику про стрічку: від бюджету до числа знімальних днів (і ночей), від кількості створених вручну костюмів до вражаючої масовки. І ось що з неї відомо.

Джерело інфографіки: MBR

Події у фільмі відбуваються у 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Коли ж військо дійшло до Карпатських гір, воно вирішило зупинитись на перепочинок, в той час як кілька місцевих мисливців на чолі з братами Беркутами потайки пробралися в табір та звільнили полонених. Хан дізнається про це та не тямить себе люті, після чого вирішує негайно вирушити в гори та знайти братів Беркутів. У цьому допомагає місцевий зрадник, який показує йому та війську таємний прохід у горах. Повість Івана Франка екранізував український режисер Ахтем Сеітаблаєв та та Джон Вінн.

Головні ролі у фільм виконали Роберт Патрік, Алекс Макніколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Роккі Майєрс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов та інші.

За 9 тижнів прокату фільм “Захар Беркут” зібрав 35 507 000 грн (443 000 проданих квитків)

Читайте також

“Захар Беркут”: хрестоматія та видовище

Залишити відповідь