fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Магія перетворення: backstage-відео фільму “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”

872

Рік почався з кінопрем’єри фільму Михайла Кострова “Пекельна хоругва, або Різдво козацьке”, створений за казкою Сашка Лірника “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід”.

Стрічка “Пекельна хоругва, або Різдво козацьке” про рай і пекло наповнена українським народним гумором, а також тісно поєднана з фольклором, міфологією та віруванням.

Пропонуємо переглянути backstage-відео “Магія перетворення” від Романа Дериги з процесу виробництва фільму.

back stage

Магія перетворення.Процес виробництва від Roman Deriga https://www.facebook.com/roman.deriga?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARC8kcV9y_79INmFda8P5U1Cv-S6ItAuUUjDkD5sapJtrZWN8K4RprF7Def-8-YBgl2WaAwIsMtBjJ3q&hc_ref=ARRXtchpaJ5lAZYr1Wf0OUBrmI4g2ilYdn6ZiDx-otrYAxpS9W9wxPKHCWXbj5d0P-A&fref=nf

Опубліковано Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво Середа, 9 жовтня 2019 р.

Фільм “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” відправляє глядачів у часи відважних козаків із Запорозької Січі. Їхні подвиги давно не дають спокою підступному Чорту, і він вирішує укласти парі зі Святим Петром. Якщо йому вдасться підкорити і утримати до Різдва найбільш хороброго козака Семена, він зможе знищити весь козацький рід. Але Семен так просто не здається, а чари Чорта на нього зовсім не діють.

Дивіться офіційний трейлер казки “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”: відео

Залишити відповідь