fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Манливий, солодкий, без меж»: документальний фільм-призер 11 міжнародних нагород вийшов онлайн

341

Експериментальну стрічку «Манливий, солодкий, без меж або Пісні і танці про смерть» режисерів Тетяни Ходаківської та Олександра Стеколенка виклали у вільний доступ онлайн. За рішенням авторів фільму, картина доступна безкоштовно на всіх територіях світу.

«Манливий, солодкий, без меж» – це документальна стрічка 2017 року про сприйняття смерті й життя, розказана через три історії. Фільм знімали у чотирьох країнах – Україні (Київ, Карпати), Італії (Емілья-Романія, Сант-Арканжело і Пеннабіллі), Грузії (Тбілісі, Гурія) та США (Нью-Йорк). Більша частина кадрів в картині зняті на аналогову кіноплівку.

Манливий, Солодкий, Без меж – за записами богослова 13 століття Іоане Петрічі так називаються три голоси у грузинському багатоголоссі. Фільм створює зв’язки між невимовністю смерті та буденністю життя. Старий чоловік насвистує, їдучи в машині. Манливий. Мати переживає за своїх дітей, яких можуть з’їсти вовки у лісі по дорозі до школи. Солодкий. Два сусідні міста жорстоко борються за володіння шкіряним м’ячем. Переможці принесуть м’яча на цвинтар. Без меж.

Манливий солодкий без меж онлайн

Дивіться фільм «Манливий, солодкий, без меж або Пісні і танці про смерть» онлайн на Takflix за посиланням. Стрічка доступна безкоштовно на всіх територіях світу. Нижче дивіться тизер стрічки.

У 2018 році фільм “Манливий, солодкий, без меж” був номінований на кінопремію “Золота дзиґа” у категорії “Найкращий документальний фільм”. «Манливий, солодкий, без меж» отримав 11 міжнародних нагород, серед яких дві спеціальні відзнаки фестивалю Docudays:

“За зухвалість експерименту без кордонів і подорож без межі. З його блаженними кінематографічними моментами й несподіваними сузір’ями (пальців і тканини, жестів і культурних ландшафтів), цей універсальний фільм про смерть (і те, що за нею) вразив нас самою майстерністю ручної роботи. Він зворушив своєю спокійною жагою життя.”

Манливий солодкий без меж онлайн

Стрічка створена компанією “Pronto Film” за підтримки Держкіно. Режисери кінокартини – Тетяна Ходаківська – лауреатка премій «Золота Дзиґа» та Gold Plaque Chicago Film Festival, та Олександр Стеколенко, кліпмейкер для таких музичних гуртів як “Океан Ельзи”, Ляпіс Трубецкой, Ірина Білик.

Одним із операторів фільму є Ярослав Пілунський, який знімав фільми «Брати. Остання сповідь», «Дідочок», «Кров’янка» та кліп «Плакала» для Kazka. Також серед операторів картини – Георгій Берідзе (номінований на Оскар фільм “Закоханий кулінар”, фільми “Абсурдистан”, “Алкоголічка”). Грузинську частину знімав Олександр Запорожченко (режисер і оператор фільму “Де ти, Адаме”. Італійську – Андрій Толошний. Продюсер фільму – Максим Осадчий.

Манливий солодкий без меж онлайн

Постер фільму

Читайте також

Фільм “Присмерк” режисера “Атлантиди” Валентина Васяновича виклали в мережу