fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Останній день на Азовсталі»: вийшов новий фільм з циклу «Фортеця Маріуполь»

380

«Останній день на Азовсталі» – це фільм-прощання, створений захисником Маріуполя Дмитром Козацьким (позивний “Орест”), який провів на території заблокованої «Азовсталі» 84 дні. Ці кадри він зафільмував за день до полону. Український боєць передав це відео документалістам BABYLON’13.

Роликом поділився режисер Костянтин Кляцкін на своїй facebook-сторінці.

“Фортеця Маріуполь” – це цикл фільмів, побудованих на відеодзвінках до воїнів, які перебували в оточенні в Маріуполі на «Азовсталі». З початку облоги режисерка вела розмови з бійцями полку «Азов», розкриваючи їхні портрети.

Дивіться черговий фільм під назвою «Останній день на Азовсталі» з циклу «Фортеця Маріуполь» на Youtube-каналі творчого об’єднання BABYLON’13 або у нас на сторінці нижче. Також пропонуємо для перегляду попередні серії.

Останній день на Азовсталі

Опис: Орест, голова прес служби полку «Азов» перебував на «Азовсталі» з початку оточення Маріуполя. Напередодні свого виходу з вщент розтрощеного заводу, він зняв щемкий фільм-прощання.

Фортеця Маріуполь. Барс

Опис: Цей фільм серії присвячений Барсу — заступнику командира ВРСП другого батайльону. Тримаючи оборону на «Азовсталі», Барс ділиться з нами кадрами, знятими після бойових зіткнень із російськими військами.

Фортеця Маріуполь. Інтро

Опис: Цикл розпочинається віршем Нави, записаним у бункері «Азовсталі», де дівчина перебуває і зараз.

Нагадаємо, 17 травня в Міноборони повідомили про початку операції з порятунку заблокованих на території комбінату захисників Маріуполя.

*Головне фото: Боєць полку “Азов” Дмитро Козацький

Читайте також

“Світ має знати правду”: документальний фільм “Маріуполь. Хроніки пекла” у вільному доступі