fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Світ має знати правду”: документальний фільм “Маріуполь. Хроніки пекла” у вільному доступі

231

Дивіться онлайн документальний фільм Єлизавети Татарінової “Маріуполь. Хроніки пекла” – про життя у заблокованому українському місті, виживання та зрештою порятунок.

Маріуполь – зруйнований, але непокірний. Місто на сході України з населенням майже півмільйона людей пережило окупацію, повну руйнацію та гуманітарну катастрофу. Окупанти знищували цивільних, не даючи змоги втекти.

В середині березня, коли з Маріуполя почали вивозити жителів, режисерка Єлизавета Татарінова разом з оператором поїхали до Запоріжжя. Саме туди прибували перші колони евакуйованих. Потім команда фільму побувала всюди, куди виїжджали маріупольці – в Одесі, Кропивницькому, Дніпрі, Чорноморську.

У кожного героя був свій шлях до звільнення, своя історія особистої перемоги. Але всі вони мають спільне, адже свідчать про військові злочини росії проти України.

Дивіться фильм, в основу якого лягли документальні кадри та розповіді 11 героїв, які пройшли блокаду міста, на YouTube або у нас на сторінці нижче (+14).

 

Режисер та сценарист – Єлизавета Татарінова. Оператори – Віктор Левчук, Олексій Дідік. Режисер монтажу – Ілля Макаренко.

Нагадаємо, презентація документального фільму «Маріуполь. Хроніки пекла» відбулася учора, 18 травня, на пресбрифінгу в Media Center Ukraine у Києві. Проте стрічка у вільному доступі вийшла на українській стримінговій платформі OLL.TV ще два тижні тому.

Читайте також

«Маріуполь, я люблю тебе»: дивіться онлайн добірку фільмів про місто в облозі