fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя

Прем’єра волонтерського анімаційного серіалу “Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя”

188

Анімаційний серіал “Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя” створений по щоденнику жінки, яка зі своєю сім’єю пережила бомбардування та окупацію Маріуполя та змогла врятуватися (тизер).

Про це стало відомо порталу “Нове українське кіно” від прес-служби некомерційної волонтерської організації “Землячки. Український фронт”, яка займається допомогою жінкам у ЗСУ.

Як повідомляється, спільно з талановитими українськими художниками, режисерами, аніматорами та музикантами було створено унікальний анімаційний серіал “Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя”.

Серіал заснований на реальних подіях, по щоденнику Наталі – жінки, яка три тижні з сім’єю провела в окупації Маріуполя. В ньому описувала події та побут з життя під час війни в колись мирному місті.

Наразі відбулась публікація тизеру до серіалу, а вже з 12 по 14 жовтня можна буде побачити перші 3 серії. Далі серії виходитимуть із періодичністю раз на тиждень кожної п’ятниці. Серіал буде доступний на YouTube у відео-форматі, а також на подкаст-майданчиках та у Твітері.

Всього анімаційний серіал складається з 23 серій середньою тривалістю в три-п’ять хвилин, зараз він озвучений мовою оригіналу та українською, у розробці озвучення англійською.

Метою проекту є поширення у всьому світі правдивої інформації про трагедію в Маріуполі, боротьба з дезінформацією та російською пропагандою, інформаційна підтримка та поширення проблеми вимушених переселенців, – зазначають творці проєкту.

Читайте також

Трагізм війни через історію матері: три українські фільми онлайн, які варті вашої уваги