fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мати Апостолів

Любов матері – всеосяжна: фільм «Мати Апостолів» вийде в кіно 3 грудня (трейлер)

923

Військова драма Зази Буадзе «Мати Апостолів» — це фільм-уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи Україну. Дистриб’ютор UFD Independent Films представили офіційний трейлер.

Прокат повнометражного художнього фільму «Мати Апостолів», створеного за підтримки Міністерства культури України, розпочнеться у всіх кінотеатрах України з 03 грудня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба дистриб’юторської компанії Ukrainian Film Distribution (UFD Independent Films).

“Фільм «Мати Апостолів» — унікальний за своєю сценарною формою та дуже сильний емоційно. Знятий він за реальними подіями, які відбувалися на сході України в 2014 році, де ще й дотепер продовжуються бойові дії, – йдеться в описі. Головні ролі у військовій драмі режисера Зази Буадзе зіграли Наталія Половинка, Богдан Бенюк та Олександр Пожарський.

За сюжетом, коли син потрапляє в небезпеку, мати без вагань кидається йому на допомогу. Заради спасіння дитини вона здатна на все! Навіть пройти крізь пекло війни. Коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у небезпечну мандрівку, повну несподіванок та пригод. Ніхто напевне не може сказати – чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами заради спасіння свого сина. На цьому нелегкому шляху вона зі звичайної жінки, яка навіть не здогадується на що здатна, перетворюється на Мати, що втішає та рятує навіть пропащі душі.

Дивіться офіційний трейлер фільму «Мати Апостолів»: відео

Трагізм війни показано через історію однієї людини — МАТЕРІ. Перед очима глядача постає повна картина трагедії, яку несе війна. Процвітаючий раніше край, перетворився на руїни не тільки міст і сіл, а що значно гірше — на руїни тіла і душі. І це все пронизує пекучим болем і жалісним співом безмірної любові матері, яка у цьому пеклі війни біжить на порятунок свого сина. Її материнський біль драматично переплітається з болем іншої матері, яка теж втратила у цій безглуздій війні свого сина — ополченця. У фільмі немає політики, тільки пронизуючий біль війни, якій немає жодного виправдання. Кожна війна — це смерть синів і страждання матерів. Світ не має бути омитий сльозами матері, він має бути осяяний її любов’ю і теплом.

Режисер-постановник: Заза Буадзе («Червоний», «Позивний «Бандерас»). Сценарій: Ратха Макеєнкова, Заза Буадзе. Оператор-постановник: Олександр Земляний. Художник-постановник: Інга Житня. Композитори: Роман Григорів та Ілля Разумейко. Продюсер: Дмитро Овечкін. Виробник: ТОВ «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерства культури України.

У 2018 році компанія «Студія «Золоте Руно» стала переможцем конкурсного відбору кінопроектів патріотичного спрямування Міністерства культури України.

Зйомки фільму відбувались за підтримки: Міністерства оброни України, Генерального Штабу та Міністра Оборони Полторака С. Т. Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України Генерал-полковника Дроздова С. С. та ін. На зйомки залучалась важка військова техніка (танки Т-72, БТРи, ПЗУ) та авіація (транспортний літак Ан-26, винищувачі Міг-29, гелікоптери Мі-8).

Нагадаємо, на честь Дня захисника України, 14 жовтня, на телеканалі «ICTV» покажуть фільм режисера Зази Буадзе «Червоний» за однойменним романом Андрія Кокотюхи про воїна УПА.

Читайте також –

Фільм “Земля блакитна, ніби апельсин” вийде в прокат 26 листопада (трейлер)