fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка. Лісова пісня

Мавка палає люттю: незламним українцям присвячено емоційне відео від творців мультфільму

324

До роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну творці анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» створили емоційне відео, присвячене незламним українцям. В основі ролика — сцена битви між двома світами — Світом Лісу та Світом Людей, що нагадує запеклу боротьбу українців за свій дім, мир та Перемогу.

Емоційним відеороликом поділилися на своїй facebook-сторінці автори стрічки «Мавка. Лісова пісня». Працюючи свого часу над мультфільмом, творці навіть не уявляли, настільки його сюжет перегукуватиметься із сьогоденням, — йдеться в повідомленні.

За темою: Україна у вогні і Мавка у вогні: творці мультфільму ще до виходу діляться ексклюзивними світлинами

“Та головна думка стрічки була і залишається незмінною: любов — наша найбільша цінність. Маючи її у серці — ми не вмираємо. Ця ж ідея закладена в оригінальний твір Лесі Українки. Тож з любов’ю до нашої великої української родини ми продовжуємо працювати, творити, захищатися, боротися попри все, навіть коли наш «Ліс» палає у вогні”, — коментують автори.

Створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює Film.ua Distribution та «Кіноманія».

Світло здолає темряву, любов здолає ненависть, ми здолаємо ворога, запевняють нас творці стрічки. Дивіться «Мавку», створену за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології, з 2 березня у кіно.

Читайте також

Світло подолає темряву: прем’єра основного трейлера анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”