fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Україна у вогні і Мавка у вогні: творці мультфільму ще до виходу діляться ексклюзивними світлинами

301

Автори анімаційної стрічки “Мавка. Лісова пісня” презентували нову серію ілюстрацій та ескізів до мультфільму. На них добра й ніжна Мавка стала войовничою та сповненою справедливої люті.

“Мавка. Лісова пісня” – найочікуваніший український мультфільм останніх років, який створюється студією Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Держкіно і має вийти у прокат наприкінці 2022 року.

За темою: Прем’єра мультфільму «Мавка. Лісова пісня» відбудеться 29 грудня 2022 року (новий трейлер)

За словами творчої команди, Мавка – мила і добра, ніжна і чуйна Душа Пралісу, його Берегиня. Але в момент загрози, в ту саму мить, коли треба захистити лісовий народ від загибелі, вона стає сильною і сповненою справедливої люті – вогняною! І ця її сутність несе смерть жорстокому та підступному ворогу!

“У ці надважкі й трагічні дні ми, творці проєкту, залишаємось відданими нашій країні та нашій “Мавці”. Навіть у воєнних умовах аніматори продовжують працювати над мультфільмом, щоб він вчасно вийшов на екрани та об’єднав усіх нас у момент нашої перемоги”, – наголошує творча команда повнометражного анімаційного фільму.

Мультфільм знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології. За сюжетом, Мавка — Душа Лісу — закохуюється у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Режисери: Олег Маламуж, Олександра Рубан. Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов. Лінійні продюсери: Яна Медведєва, Олександра Луценко. Промопродюсерка: Ксенія Баранова. Директор виробництва: Андрій Міліцький. Сценарист: Ярослав Войцешек. Арт-директор: Крістіан Коскінін. Головний супервайзер: Олександр Коновалов.

Мультфільм створює українська студія Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте також

«Україна в огні 2»: кінематографісти створюють серіал про вторгнення росії в Україну