fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка. Лісова пісня

Прем’єра мультфільму «Мавка. Лісова пісня» відбудеться 29 грудня 2022 року (новий трейлер)

2 507

З нагоди оголошення дати виходу повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» в національний прокат, українська студія Animagrad (FILM.UA Group) презентувала новий трейлер картини та представила зіркові голоси персонажів.

“Мавка. Лісова пісня” – найочікуваніший український мультфільм останніх років. Як повідомляє Держкіно, за підтримки якого вироблено мультфільм, проєкт створено за мотивами “Лісової пісні” Лесі Українки та адаптовано під жанр сімейної анімації. Також в основі мультфільму – образи зі слов’янських міфів і легенд.

Головний посил нового трейлера втілено в безсмертній цитаті з “Лісової пісні”: “Я в серці маю те, що не вмирає!”. Дивіться новий трейлер повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

Велику увагу в трейлері приділено локаціям, де розгортаються події. Створювати фантазійні світи Мавки художникам допомагали консультанти зі Всесвітнього фонду дикої природи “WWF-Україна”.

Олег Маламуж, режисер мультфільму: “У відео яскраво представлено Світ Лісу, на який нас надихнули праліси Карпат, та Світ Людей, де величні пагорби нагадують форму й візерунки великодніх писанок… Ми прагнули передати велич та красу недоторканої природи, тому Мавчин Ліс – не просто декорація, а повноцінний герой історії. А щоб глядачі максимально занурилися в автентичну й магічну атмосферу, ми підкреслили масштабність локацій та наповнили Ліс історіями дивовижних створінь”.

Анімаційні герої у трейлері заговорили голосами відомих українських зірок Артема Пивоварова (Лукаш), Олени Кравець (Килина), Юлії Саніної (Русалка Водяниця) та DZIDZIO (Шумник Гук). Чиїм саме голосом заговорить Мавка та інші герої – Студія Animagrad поки не розкриває.

Фото: https://mavka.ua/

Режисери: Олег Маламуж, Олександра Рубан. Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов. Лінійні продюсери: Яна Медведєва, Олександра Луценко. Промопродюсерка: Ксенія Баранова. Директор виробництва: Андрій Міліцький. Сценарист: Ярослав Войцешек. Арт-директор: Крістіан Коскінін. Головний супервайзер: Олександр Коновалов.

Як зазначає Держкіно, у січні 2022 року, напередодні найбільшого кіноринку European Film Market у рамках Берлінського кінофестивалю, Animagrad представить міжнародну версію трейлеру й слова Лесі Українки пролунають на весь світ. Команда представлятиме мультфільм не лише в Берліні, а й на всіх найбільших галузевих фестивалях та кіноринках, включно з кіноринками Marché du Film (Канни, Франція) та American Film Market (Лос-Анджелес, США).

Мультфільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте також

До Святого Миколая: нові українські фільми на свята для всієї родини