fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стоп-Земля

Кінофестиваль “Молодість” назвав переможців національного конкурсу

134

“Стоп-земля” Катерини Горностай і “Leopolis Night” Нікона Романченка – переможці національного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”.

Як повідомляє Molodist Kyiv International Film Festival, в Гамбурзі на кінофестивалі Filmfest Hamburg (29 вересня – 8 жовтня 2022) було обрано переможців національного конкурсу українських фільмів КМКФ “Молодість”. Уперше в історії кінофестивалю конкурс включав не тільки короткометражні фільми, а й повні метри – причому всі з них були дебютними фільмами режисерів/-ок.

Журі в складі української режисерки та сценаристки Єви Нейман, іранського продюсера Фарзада Пака та німецької акторки Фрітці Габерляндт обрало переможців у обох категоріях.

Найкращим повнометражним фільмом став “Стоп-земля” Катерини Горностай, а найкращим короткометражним – “Leopolis Night” Нікона Романченка. Переможці отримали статуетки “Скіфський олень” і грошові призи: 60 000 грн за найкращий короткометражний фільм (спонсор – Міжнародний інститут глибинної психології) та 100 000 грн за найкращий повнометражний фільм (від спонсора МСЛ).

“Стоп-земля”

“Leopolis Night”

Особливі відзнаки від журі отримали “Памфір” Дмитра Сухолиткого-Собчука та “Діма, Дмітрій, Дмитро. Слава Героям” Клеменса Пула.

“Памфір”

Загалом у конкурсі взяли участь 12 короткометражних українських фільмів і 7 повнометражних. Поза конкурсом були продемонстровані документальний фільм членки журі Єви Нейман «Привоз», що став фільмом-закриттям програми, і збірка переможців і лавреатів “Молодості” воєнної тематики.

Привоз

Нагадаємо, національний конкурс “Молодості” проходив у Гамбурзі з 30 вересня по 5 жовтня 2022 року.

Читайте також

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив переможців