fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

мультсеріал Хоробрі зайці

Україно-іспанський мультсеріал “Хоробрі Зайці” покажуть великі телеканали світу

480

“Хоробрі Зайці” / Brave Bunnies – це мультсеріал для дошколят, створений українським продакшеном Glowberry в ко-виробництві з іспанською анімаційною студією Ánima. Українська прем’єра відбудеться на телеканалі “ПлюсПлюс” наприкінці 2020 року.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомив креативний продакшен Glowberry. «Brave Bunnies підкорюють світ фантастично швидко. Ми вдячні глобальним партнерам за підтримку і пишаємося нашою міжнародною командою, яка працює над створенням та просуванням серіалу й бренду у світі», – прокоментував Сергій Молчанов, CEO Glowberry.

Діти з різних куточків світу побачать пригоди Хоробрих Зайців на таких телеканалах, як Nick Jr (Велика Британія), Super RTL (Німеччина), ABC (Австралія), YLE (Фінляндія), HOP! (Ізраїль), Daekyo (Південна Корея) та Milkshake! (Велика Британія).

Мультсеріал “Хоробрі зайці” поєднує пригоди, гумор та навчальні елементи. Ціль серіалу не тільки розважати дошколят, але й сприяти розвитку соціальних навичок дітей.

BRAVE BUNNIES
На маленьких глядачів чекає захоплива історія про допитливих Хоробрих Зайців, які вирушили у Велику подорож, щоб дослідити різноманітний світ і зустрітися з новими друзями.

Кожна серія починається з сімейної мандрівки Зайце-бусом. Під час зупинок брат і сестра Боп і Бу зустрічають різних тварин, які абсолютно на них не схожі. Вони знайомляться, вигадують нову гру та знаходять спосіб потоваришувати попри відмінності між ними. Девіз Хоробрих Зайців: “Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом!”

«Уперше ми показали Brave Bunnies на Kidscreen Summit у лютому 2020. Цього року це була єдина можливість презентувати проєкт особисто і перед великою аудиторією. Мультсеріал дуже зацікавив бродкастерів різних країн, і ми одразу провели серію важливих переговорів та домовленостей», – коментує Елісон Тейлор, голова департаменту продажів та закупівлі контенту в Aardman Animations, глобального дистрибьютора серіалу.

Авторка ідеї та креативна продюсерка Ольга Черепанова (Україна). Головний режисер – Тім Ференбах (Велика Британія). Головний сценарист – Джон Ван Брюгген (Канада). Арт-директорка – Анна Сарвіра (Україна).

Українська прем’єра “Хоробрих зайців” відбудеться на телеканалі “ПлюсПлюс” наприкінці 2020 року.

Читайте також

Український мультсеріал “Хоробрі Зайці” просуватимуть творці “Баранчика Шона” на глобальному ринку