fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Хоробрі зайці

Український мультсеріал “Хоробрі Зайці” просуватимуть творці “Баранчика Шона” на глобальному ринку

481

Перший сезон “Хоробрих Зайців” складатиметься з 52 серій по 7 хвилин. Прем’єра мультсеріалу для широкого кола глядачів запланована на першу половину 2021 року. Авторка ідеї та креативна продюсерка проєкту – Ольга Черепанова.

Український креативний продакшн Glowberry з проектом “Хоробрі Зайці” (Brave Bunnies), увійшов у партнерство з англійською анімаційною студією Aardman Animations (“Воллес і Громіт”, “Баранчик Шон”, “Втеча з курника”). Як повідомляє Film.ua, відтепер Aardman Animations стає глобальним дистрибьютором телевізійного контенту мультсеріалу “Хоробрі Зайці”.

“Залучення до нового проекту такого вагомого партнера, як компанія Aardman Animations – це масштабна подія навіть для відомих європейських компаній. Для нас це показник того, що ми рухаємось у правильному креативному і бізнесовому напрямку”, – сказала Ольга Черепанова, ко-партнерка та креативна продюсерка Glowberry, авторка ідеї серіалу “Хоробрі Зайці”.

“Хоробрі Зайці” – анімаційний розважальний та навчальний 2D серіал для дітей дошкільного віку. У центрі сюжету – родина Хоробрих Зайців, яка на своєму зайце-автобусі вирушила в незабутню подорож світом у пошуках нових друзів та пригод. Основна ідея серіалу – показати дітям багатогранність навколишнього світу, навчити приймати особливості інших та знаходити спільну мову навіть з тими, хто від тебе відрізняється. На прикладі Хоробрих Зайців та їхніх друзів батьки можуть пояснити як взаємодіяти з іншими дітьми в садочку чи на ігровому майданчику. У кожній серії є новий друг і нова гра, в яку можна зіграти разом.

Хоробрі зайці

Над анімаційним серіалом працює команда виключно українських ілюстраторів та міжнародна команда сценаристів з Канади, Великобританії, України. Режисером серіалу є Тім Ференбах (“Містер Бін” мультсеріал). Головний сценарист – Джон ван Брюгген, арт-директорка серіалу – Анна Сарвіра. Авторка ідеї та креативна продюсерка проєкту – Ольга Черепанова.

Прем’єра мультсеріалу для широкого кола глядачів запланована на першу половину 2021 року.

Читайте також

Петрик П’яточкін повернеться на екрани у 2021 році