fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Лів Шрайбер Наперекір усьому

Голівудський актор Лів Шрайбер озвучив український документальний фільм «Наперекір усьому»

113

Відомий актор Лів Шрайбер (по трилогії Веса Крейвена «Крик») озвучив український документальний фільм «Наперекір усьому», який розповість всьому вільному світу про те, як Україна встояла у перший місяць війни.

Новиною про те, що актор приєднався до команди документального фільму Against All Odds: The Failure Of Russia’s Blitzkrieg поділилися з порталом “Нове українське кіно” у пресслужбі Об’єднання українських продюсерів.

Як зазначається, Лів Шрайбер відгукнувся на пропозицію, однак від гонорару за роботу в проєкті відмовився. Натомість він попросив дозволу на використання фільму для збору коштів для допомоги Україні.

“Фільм оживає, коли в нього з’являється голос, – ділиться режисер Артем Литвиненко. – Лів Шрайбер був максимально залучений у процес, йому не байдуже все, що відбувається в Україні. Він нещодавно відвідав Київ і все бачив на власні очі, тож у нього є враження і розуміння, про що він читає в цьому кіно. Як нарратор Лів зберігав нейтральність у подачі тексту, не нав’язуючи свої емоції та переживання глядачеві. Але був максимально включений у процес адаптації англійського тексту, зробивши його більш живим і зрозумілим англомовному глядачеві”.

Лієв Шрайбер (ліворуч) та Артем Литвиненко  

“Знаєте, якими були його умови участі в нашому фільмі? – розповідає Ігор Сторчак, виконавчий продюсер Against All Odds. – Не гроші. Він попросив нашої згоди на використання фільму “Всупереч усьому” як інструменту збору коштів для допомоги моїй країні. Це глибоко зворушило нас усіх, режисера Артема Литвиненка і всіх продюсерів. Адже це означає, що наші цінності співпадають з цінностями мільйонів людей у багатьох країнах світу. Це дає нам велику надію”.

Актор Лів Шрайбер: “Я відреагував на просту, чітку хронологію вторгнення. Важко було повірити, що за нашого життя ми станемо свідками сухопутної війни, тому спостерігати за її еволюцією в яскравих деталях — це безцінне нагадування про крихкість нашої демократії та лють, з якою українці захищають свою власну”.

Запис закадрового тексту фільму вівся в Mirrortone Studios (Нью-Йорк). Команда студії з великим ентузіазмом долучилася до роботи: “Ми хотіли допомогти українцям розповісти свою історію про агресивну війну, яку веде Росія, – ділиться Джей Ротман з Mirrortone Studios. – Якщо ми можемо хоч якось допомогти, дати голос людям в Україні, які борються за своє право на існування, ми зробимо свій внесок. Для нас було великою честю, що режисери попросили нас долучитися”.

Наразі The Organization of Ukrainian Producers (OUP), Gingers Media за підтримки Центру оборонних стратегій Андрія Загороднюка завершують роботу над документальним фільмом Against All Odds. Творці фільму поставили собі за мету зробити максимально об’єктивне кіно і неупереджено дослідити, як Україні вдалося зірвати російський бліцкриг і дати під Києвом відсіч армії, яка здавалася більш потужною. Знімальна група проїхала весь шлях російської армії від кордону до Київської області, поспілкувалися з безпосередніми свідками окупації та захисниками, які обороняли Гостомель, Ірпінь, Мощун. А також провела аналіз ситуації з міністром оборони України Олексієм Резніковим, колишнім міністром оборони України Андрієм Загороднюком і міжнародними експертами, серед яких колишній командувач військами НАТО в Європі Бен Годжес, колишній посол США в Україні Вільям Тейлор, а також генерал Анжей Фальковський, який відповідав за реформу польської армії за стандартами НАТО.

Прем’єра фільму відбудеться 2023 року.

Дивіться міжнародний трейлер документального фільму «Наперекір усьому» / Against All Odds про те, як Україні вдалося не лише зірвати «бліцкриг» від другої армії світу, яка перевершує українську за кількістю і силою, а й завдати агресору суттєвої поразки під Києвом, на Vimeo Gingers Media.

Як пише Wikipedia, під час повномасштабного російського вторгнення в Україну, яке є частиною російсько-української війни, Лієв Шрайбер прибув до Львова та одразу включився у волонтерську роботу. 6 липня 2022 актор став послом фандрейзингової платформи зі збору коштів для України United24 у напрямку медичної допомоги. Нагороджений за підтримку України Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (Україна, 23 серпня 2022).

Читайте також

«Наперекір усьому»: В Україні знімається документальний фільм про перший місяць війни