fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Наперекір усьому Against All Odds

«Наперекір усьому»: В Україні знімається документальний фільм про перший місяць війни

211

В Україні розпочато зйомки документального фільму «Наперекір усьому» про те, як Україні вдалося не лише зірвати «бліцкриг» від другої армії світу, яка перевершує українську за кількістю і силою, а й завдати агресору суттєвої поразки під Києвом.

Анонсом нового документального кіно поділилися з порталом “Нове українське кіно” прес-служба Об’єднання Українських Продюсерів. «Наперекір усьому»/Against All Odds (робоча назва фільму) розповість всьому вільному світу про те, як Україна встояла у перший місяць війни.

Це — спільний проект Організації Українських Продюсерів (ОУП) та компанії Gingers Media за підтримки Центру Оборонних Стратегій України. Режисером став Артем Литвиненко, відомий за серіалом «Нюхач».

«Багато хто вже забув перші дні війни, коли експерти давали Україні 72 години на капітуляцію. Чому вони помилялися? Як ми вистояли? Провідні світові експерти переоцінювали “другу армію світу”? Чи недооцінювали українців? Ми хочемо розібратися», — коментує Ігор Сторчак, співзасновник OUP, засновник та продюсер Gingers Media.

«Пройшовши весь шлях російського вторгнення з Півночі на Київ “наживо”, гарячими слідами, розумієш, наскільки нерівними були сили», — говорить режисер фільму Артем Литвиненко: «Як ця атака була відбита? Якою ціною? Це важливі та непрості питання, відповіді на які часто вражають. Кількість знищеного російського озброєння, масштаби боїв і руйнувань, терор проти цивільних. Коли бачиш це на власні очі, то складається картина цієї жахливої війни».

Дивіться міжнародний трейлер документального фільму «Наперекір усьому»/Against All Odds на Vimeo Gingers Media.

Команда проекту вже завершила зйомку першого пулу інтерв’ю у Європі. У ньому взяли участь генерал Бен Годжес (Ben Hodges), екс-головнокомандувач збройними силами США в Європі, адмірал сер Філіп Ендрю Джонс (Philip Jones), екс-командувач Королівського військово-морського флоту Великої Британії, генерал Ондрей Фалковський (Andrzej Fałkowski), у минулому представник Польщі при військовому комітеті НАТО. Раніше знімальна група провела інтерв’ю з екс-міністром оборони України Андрієм Загороднюком та нинішнім міністром оборони України Олексієм Резніковим. Також були зафільмовані матеріали з безпосередніми учасниками найгостріших бойових дій першої фази війни.

Наперекір всьому

Наперекір всьому

Наперекір всьому

«Думка міжнародних військових експертів, людей з великим воєнним досвідом та авторитетом, дозволяє проаналізувати дії сторін та знайти відповідь на питання, чому ж російський бліцкриг провалився, незважаючи на величезну військову перевагу армії РФ у техніці та живій силі, і чому всім цей сценарій здавався неможливим 24 лютого 2022 року», — задається питанням Артем Литвиненко.

CGI карти України, що ілюструють перебіг першого етапу війни, допоможуть глядачеві зануритися у перші тижні російського вторгнення та українського опору.

«Війна змінила все, зламала мільйони життів, знищила безліч починань. Цей фільм — наш внесок в осмислення того, що відбувається», — зауважує Ігор Сторчак.

Реліз фільму запланований на осінь 2022 року, ведуться перемовини про його світову дистрибуцію.

Наперекір усьому

Ілюстрація: прес-служба Об’єднання Українських Продюсерів

Нагадаємо, Об’єднання Українських Продюсерів (ОУП) спільно з продакшном AMO Pictures знімають також в Україні воєнну драму з елементами фантастики «День, коли я зустрів Спайдермена». В центрі сюжету – історія волонтерки, яка відкриває у собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі. Виробництвом займається Mamas Production.

Читайте також

«День, коли я зустрів Спайдермена»: В Україні знімають воєнну драму з елементами фантастики