fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Скажені сусіди»: Нові історії у першому офіційному трейлері комедії

154

Презентовано перший офіційний трейлер комедійного фільму «Скажені сусіди. Нові історії», який в національний прокат виходить 7 липня.

Відеороликом поділилися творці фільму на своїй сторінці у Facebook. Це перша українська кінопрем’єра від початку повномасштабного вторгнення росії.

За темою: «Скажені сусіди. Нові історії»: на великі екрани України повертаються улюблені герої «Скаженого весілля»

Родина Середюків вже прославилась в Яблунівці своїми весіллями. Василь Середюк може і мріяв нарешті відпочити та зажити щасливе спокійне життя, однак пригоди не сплять і на порозі з’являється новий сусід — давній суперник Василя. Для нього шановний краєзнавець Середюк — просто Васька Смердюк. Кров закипає, а отже з’являється нова мета — помста за минулі образи!

Нові виклики з’являються і в інших родинах: Олька і Ашот нажили бізнес-ворога в обличчі сусіда, Франсуа отримав нову роботу та опонента, а Катя — вагітна.

Як гудітиме Яблунівка від нових пригод — дивіться у першому офіційному трейлері фільму від творців «Скаженого весілля».

У ролях: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Юрій Горбунов, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко, Володимир Миколаєнко, Євген Овчаров та інші.

Режисером-постановником проєкту виступив Олег Борщевський. Фільм стане продовженням кінофраншизи «Скажене весілля» від Film.ua Group та Prototype Production.

Нагадаємо, робота над «Скаженими сусідами» почалася влітку 2021 року. Спершу планували створювати серіал, прем’єра якого була запланована на 2 березня 2022 року. Однак плани творчої групи проєкту змінилися внаслідок вторгнення росії.

Читайте також

Нове протистояння: вийшов тизер комедійного серіалу «Скажені сусіди»