fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ти – космос Острікова

“Ти – космос” Павла Острікова візьме участь в OIFF Work in Progress на кінофестивалі у Карлових Варах

192

Український sci-fi “Ти – космос” Павла Острікова презентують в межах Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю. Цьогоріч професійна секція ОМКФ Film Industry Office проходить на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах через повномасштабну війну росії проти України.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомила PR-служба фільму. “Ти – Космос” – повнометражний дебют режисера і сценариста Павла Острікова, відомого за короткометражними стрічками «Одкровення», «Ґолден лав», «Випуск’97», «Mia Donna» та іншими. Над сценарієм нового фільму Павло Остріков працював з 2011 року. У травні фрагмент фільму презентували у програмі Ukrainian Films Now в межах Каннського кіноринку Marché du Film, де стрічка отримала нагороду First Cut Lab Award.

За темою: «Ти – космос»: дебютний фільм Павла Острікова отримав нагороду в Каннах

Фільм розповідає про космічного далекобійника Андрія, який після вибуху Землі залишається єдиною живою людиною. Так буде доти, доки на зв’язок з героєм не вийде француженка Катрін. Незважаючи на величезну відстань, Андрій летить побачитись із нею – назустріч останньому в світі коханню.

Ти – космос Острікова

Фото: Пресслужба

Загалом у презентації OIFF WIP Selection у Карлових Варах візьмуть участь 8 проєктів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Найкращий проєкт за підсумками презентацій отримає приз від Barrandov Studio у розмірі 10 000 євро.

Секція Works in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в межах KVIFF’s Industry Days, які пройдуть 3-6 липня. Презентація проєкту “Ти – космос” відбудеться 5 липня.

Стрічка створюється за підтримки Держкіно України. Виробник — компанія ForeFilms, співзасновники якої Володимир та Анна Яценко виступили продюсерами фільму.

________

Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах — найбільший кінофестиваль у Чеській Республіці та один з найпрестижніших фестивалів у Центральній та Східній Європі. Це один із найстаріших кінофестивалів класу “А”.

Секція Film Industry Office ОМКФ – платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. Щoрічно проходить у межах Одеського міжнародного кінофестивалю.

Читайте також

“Носоріг” Олега Сенцова отримав Ґран-прі кінофестивалю у Польщі