fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тигр блукає поруч

«Тигр блукає поруч» онлайн: фентезійна анімаційна стрічка вийшла на стримінговій платформі (трейлер)

134

Екологічний стоп-моушн фільм Анастасії Фалілеєвої «Тигр блукає поруч» тепер доступний для перегляду онлайн. 10% з продажу квитків перерахують у фонд «Повернись живим».

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомляє PR-служба стрічки. Анімаційна картина виробництва студії KAPI animation на 100% екологічна – всі її елементи зроблені зі сміття та вторинних матеріалів. Магічний Тигр звучить голосом українського актора Андрія Лідаговського – зірки фільму «Мої думки тихі».

«Тигр блукає поруч» – це фентезійна анімаційна стрічка про дівчину, думки якої переповнені сумом і тривогою. Головна героїня Кацумі відчуває себе тягарем для друзів і близьких. Дівчина бачить моторошні знаки, які вказують, що її життя опинилось у точці неповернення. Вона наважується на відчайдушний крок – покінчити життя самогубством. Саме у цей момент з’являється містичний Тигр. Чи зможе він врятувати Кацумі?

Дивіться трейлер анімаційного фільму

Стрічку показали на міжнародних фестивалях у Токіо, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Стокгольмі й Будапешті. Національна прем’єра відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі у 2021 році. Фентезійний анімаційний фільм отримав спецвідзнаку Українського конкурсу Восьмого анімаційного кінофестивалю «LINOLEUM» у Києві та спеціальну відзнаку-згадку журі Спілки кінокритиків України П’ятого Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка».

За темою: Кращі українські короткометражні фільми 2021 та їхні головні нагороди

Тигр блукає поруч

Анімацію «Тигр блукає поруч» тепер можна переглянути в онлайн-кінотеатрі Takflix. Стрічка доступна на всіх територіях. 10% з продажу квитків перерахують у фонд «Повернись живим».

Постер анімаційної картини

Тигр блукає поруч

Читайте також

«Моя країна Україна» онлайн: де переглянути всі серії анімаційного серіалу