fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Моя країна Україна» онлайн: де переглянути всі серії анімаційного серіалу

807

Дивіться 26 історій першого сезону анімаційного проєкту для всієї родини «Моя країна Україна» про таємничу, легендарну і казкову Україну. Фільми цього серіалу формують національну свідомість, гордість за свою країну, допомагають виховувати майбутнє покоління українців.

Анімаційний серіал для всієї родини віком від 0 до +200 років «Моя країна Україна», виробництва студії Новаторфільм – це перший в Україні пізнавально-патріотичний анімаційний серіал, створений під керівництвом відомого українського аніматора Степана Коваля.

Кінопроект, підтриманий Державним агентством України з питань кіно, містить в собі краєзнавчий, історичний та культурологічний матеріали. Кожна серія циклу – то подорож Україною з легендами та історією рідного краю.

Переглянути 26 серій першого сезону «Моя країна Україна» з Сашком Лірником та Котом Воркотом, які відвідують різні куточки України та розповідають казки чи легенди, можна на ютуб за посиланням. Нижче дивіться 3 найновіших серій анімаційного серіалу.

«Козацька дума про Якима» – 24 серія

Козацька дума про те, як козаки перемогли віргів за допомогою Якима Погрібняка, який побудував церкву без жодного цвяха.

«Чорнозем» – 25 серія

Легенда про чорнозем, точніше про Село “Чорнозем” яке насправді існує у Чернігівський області. Про те, як до людей потрапив чорнозем, та як на власному досвіді дізналися про це Лірник та Кіт.

«Башта Беати» – 26 серія

Легенда про Беату з міста Дубно, як вона випадковим залпом з гармати відбила військо нападників.

Читайте також

Посівна та «москальське добриво»: вийшов пілотний випуск сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі»