fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

скетч-шоу Бандерівське смузі

Посівна та «москальське добриво»: вийшов пілотний випуск сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі»

674

Нове українське сатиричне скетч-шоу «Бандерівське смузі» зняте у форматі чорного гумору. Перший ролик про посівну в Україні та «москальське добриво» вже можна переглянути онлайн.

Нещодавно у соцмережах розлетілося сатиричне відео під назвою «Посівна». Насправді відео є однією із пілотних серій нового українського сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі» виробництва Кам’янець-Подільської студії незалежного кіно “enereg1x Production”.

Режисер скетчу, директор міжнародного кінофестивалю «Бруківка» Андрій Заєць розповів, що чорновий монтаж серії «Посівна» було «злито» в мережу не його авторами. А, з огляду на його потрапляння у публічний простір, було вирішено офіційно виставити саме цю серію комедійного проєкту.

Дивіться пілотний випуск «Посівна» сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі»

Автором ідеї та ініціатором проєкту став відомий український актор, Заслужений артист України Дмитро Суржиков. Він розповідає, що в одного з його знайомих авторів виникла ідея знімати сатиричні ролики і вони вирішили її розвинути. Адже навіть у важкі часи потрібно усміхатися. Психологічна рівновага допомагає ефективніше боротися з ворогом. Дмитро поділився ідеєю з Андрієм Зайцем і вони почали її реалізовувати.

До роботи над проєктом долучились чимало кам’янчан, серед яких і бійці одного з батальйонів Хмельницької бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У стрічці зіграли: Дмитро Суржиков, Сергій Житніковський, Роман Халаїмов та бійці подільської ТРО.

скетч-шоу Бандерівське смузі

Попередній показ перших трьох серій «Бандерівського смузі» відбувся 2 квітня в рамках Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка».

Автор ідеї та ініціатор проєкту: Дмитро Суржиков. Режисер, монтажер та оператор: Андрій Заєць. Оператори: Іван Трач та Богдан Закордонець. Звукорежисер: Дмитро Топольницький. Сценаристи: Іван Савицький, Юрій Микуленко, Дмитро Суржиков, Дмитро Григоренко. Виробництво: Кам’янець-Подільська студія незалежного кіно “enereg1x Production”.

Автори запевняють, що незабаром офіційно опублікують нові серії.

Читайте також

Фільм «Наші котики» став доступним для вільного перегляду