fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Земля Івана на кінофестивалі

Фільм «Земля Івана» отримав нагороду на Pordenone Docs Fest в Італії

268

Документальна стрічка Андрія Лисецького «Земля Івана», яка відкриває світові глибоку і щиру душу народу України, здобула перемогу на кінофестивалі Pordenone Docs Fest в Італії.

Як повідомляють творці фільму, режисера запрошували взяти участь онлайн у церемонії нагородження, проте зараз він, як і десятки інших працівників сфери, документує події в Україні.

«До речі, фестиваль цьогоріч підтримав нашу державу у боротьбі проти окупантів та змінив кольори свого оформлення на жовто-блакитні», – йдеться в повідомленні.

Земля Івана на кінофестивалі

Фото зі сторінки “Магіка-фільм” у Facebook

Напередодні стрічка «Земля Івана» отримала нагороду «Найкращий фільм» у Національному конкурсі Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та виграла у Національному конкурсі Kharkiv MeetDocs.

За темою: Андрій Лисецький, режисер: «Земля Івана» – це історія про надзвичайно щасливу людину

«Земля Івана» – дебютний фільм Андрія Лисецького, що розкриває душу народного майстра, художника-примітивіста Івана Приходька. Митець живе у невеличкій хатині в селі під Києвом, самостійно порається по господарству, вчителює у місцевій школі та весь вільний час малює. Його творчість – це протест проти нищення української культури. Його девіз – в гармонії ритмів воскресав.

Режисером та автором сценарію фільму є Андрій Лисецький, продюсер – Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна, виробництво – MaGiKa Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, 7 квітня показ стрічки пройшов на Ukrainian Film Night в столиці Ірландії – місті Дублін. Усі кошти, зібрані з продажу квитків, були направлені в українські гуманітарні та благодійні організації.

Читайте також

«Тіні незабутих предків» із Пашею Лі у головній ролі виклали у вільний доступ