fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ти – космос Павла Острікова

«Ти – космос»: дебютний фільм Павла Острікова отримав нагороду в Каннах

222

Проєкт фільму «Ти – космос» («U are the Universe») українського режисера Павла Острікова – про історію останнього кохання у Всесвіті – виграв нагороду First Cut Lab Award у Каннах.

Про це повідомляє Українська кіноакадемія. Стрічку презентували у програмі Ukrainian Films Now в межах кіноринку Marché du Film. Картина, виробництва кінопродакшену ForeFilms, – повнометражний дебют режисера Павла Острікова, відомого за короткометражними стрічками “Випуск’97”, “Mia Donna” та іншими.

За темою: Розпочато зйомки повнометражного фільму “Ти – Космос” Павла Острікова

За сюжетом, відлюдькуватий далекобійник Андрій два роки летить на космічному вантажному судні до найближчої чорної діри. Разом із бортовим комп’ютером Максимом, запрограмованим розважати пілота, вони мають скинути туди контейнери з ядерними відходами. Але раптом Земля вибухає, і Андрій залишається єдиною людиною у Всесвіті, доки на зв’язок із ним не виходить лаборантка французької космічної станції Катрін. Андрій та Катрін вирішують летіти назустріч одне одному.

Проєкт «Ти – космос» є одним із найдорожчих фільмів, на які держава виділила кошти у 2020 році. Режисер почав працювати над сценарієм з 2011 року, робота над стрічкою розпочалась у листопаді 2021-го.

«Ти – космос» – копродукція України, Франції та Бельгії. Виробник із української сторони – компанія ForeFilms, продюсери – Володимир та Анна Яценко.

Читайте також

«Останній день на Азовсталі»: вийшов новий фільм з циклу «Фортеця Маріуполь»